Ниско тарифни самолетни компании

  • 3 596
  • 9
Здравейте скоро ми предстои пътуване със самолет и попаднах на много добра оферта от ниско тарифна компания. И се питам пътували ли сте с такива, сигурно ли е пътуването.??? Thinking

P.S Компанията, с която смятам да пътувам се казва  Easyjet Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Пътували сме.
Във форум "На път..." има няколко теми за лоукост компании, ако ги намериш, вероятно ще ти бъдат полезни.
Виж целия пост
# 2
ок мерси   bouquet. сега ще погледна
Виж целия пост
# 3
Аз съм летяла със Спанеър, Кликеър и Скай Юръп. Няма разлика, освен, че не ти дават кафе и храна безплатно. България еър като не е лоу кост е много по-мизерна от изброените три.
Виж целия пост
# 4
Аз съм летяла със Спанеър, Кликеър и Скай Юръп. Няма разлика, освен, че не ти дават кафе и храна безплатно. България еър като не е лоу кост е много по-мизерна от изброените три.
Точно така е,  Кликеър имат изцяло нови самолети и аз съм летяла с тях - много доволна бях. А България еър ти дават един сандвич и едно кафе, а разликата в цената на билета е повече от 100Е  Shocked Shocked Shocked.
Виж целия пост
# 5
wizz air, също съм чувала, че са сравнително достъпни като цени Simple Smile
Виж целия пост
# 6
wizz air, също съм чувала, че са сравнително достъпни като цени Simple Smile

Така е, и са добри като качество на обслужване. Доволна съм от тях.
Виж целия пост
# 7
често пътувам със SkyEurope.. доволен съм и от цени, и от пътуване Simple Smile

почти не се е случвало да закъсняват, самолетите им са нови.. е, плащаш за кафе и храна, но пък никой не те кара - а и в рамките на полет от час - два едва ли ще ти се наложи - да ядеш или пиеш насила... Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Сестра ми редовно пътува с Wizz Air и SkyEurope!
Доволна е!
Виж целия пост
# 9
Аз пътувах декември с  Easyjet  до Лондон.
Пътуването е сигурно,няма проблем.
Сядаш и заемаш място,което ти хареса ,не си с  запазени места.
Няма включена храна в цената на билета,но можеш да си поръчаш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия