Матраците на вашите бебета

  • 1 691
  • 28
Какъв матрак избрахте за вашето бебе като марка, материали и разни други подробности? Какво е важно при избора - от каква материя да е калъфа, има ли нужда да е с цип, и каквото друго се сетите?
Виж целия пост
# 1
Моите още не са имали матраци - спят на кошари с обикновени дюшеци. Ти легло ли ще купуваш?
Виж целия пост
# 2
избрахме матрак на Магнифлекс  Peace
Виж целия пост
# 3
кокос-пяна-кокос
Виж целия пост
# 4
избрахме матрак на Магнифлекс  Peace
И на бебо е такъв. Ползвам допълнително и протектор за матрака, въпреки че все още май не му е необходим  newsm78
Виж целия пост
# 5
Ние избрахме матрак Блян и го използваме в кошарката,която е на Бертони.
Виж целия пост
# 6
И аз поръчах кокос и пяна.
Виж целия пост
# 7
този плюс протектор.
Виж целия пост
# 8
кокос и пяна + протектор
Виж целия пост
# 9

И ние сме със същото Peace
Виж целия пост
# 10
На мен ми подариха кошарка и в нея си имаше матраче. Така като го гледам, май е от най-обикновените. Ще видя, може би ще го сменя.
Виж целия пост
# 11
Нашия е обикновен дунапренов матрак. Дадоха ни го с легълцето. За кошарката имаме сгъваем, който си върви с нея.
Виж целия пост
# 12
Матрак избирах много дълго. Исках да е от естествени материали. Даже върнах един, който не одобрих, защото като го доставиха и го разпечатах овоня цялата къща на химикали. Оказа се, че всички матраци тук ги обработват с химикали, забавящи горенето, защото къщите им са от шперкплат и МНОГО бързо горят. След седмици проучвания най-накрая открих пружинен матрак от памук и вълна, без химикали (вълната забавяла горенето). Матракът е по-скъп от леглото. Тези от естествена пяна тук са направо на безбожни цени.
Виж целия пост
# 13
Същите, но по-големия размер 140/70см.
Виж целия пост
# 14
Матракът на нашата мома е такъв:
http://www.ted.bg/?page=cms_instance&structure=mattress& … 42e5a36f0afe4f218
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия