Козметични и дерматологични центрове в Пловдив

  • 2 900
  • 5
Търсих, търсих, не намерих тема.

Интересуват ме препоръките ви за козметични/дерматологични салони в Пловдив, специално такива, в които предлагат лазерно/фото обновяване на кожата.

Благодаря предварително на всички, които ще се включат!
Виж целия пост
# 1
За фотоподмладяване - Енигма, но не съм чула добри отзиви, даже напротив. А за лазерно - Пикасо. За подмладяване в Пикасо също нямам нямам информация, но там ходя на лазерна епилация и съм доволна. Със сигурност има и други места, на които се предлагат търсените от теб процедури, но това е което знам. Който има повече инфо да казва.
Усмихнат ден на всички!
Виж целия пост
# 2
Забравих да помоля и за адреси, нищо не знам. Благодаря!
Виж целия пост
# 3
и аз се интересувам от добри дерматолози , че повече не мога да си гледам лицето   #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Айде и аз тук със същия проблем.Ей този съм си харесала и някой ако има отзиви ще е чудесноhttp://www.studio-marina.net/index.htm.
Виж целия пост
# 5
и аз го разгледах сайта не е лош, хубави процедури имат, а тези цени са за една процедура май а? А сигурно доста процедури трябва да направиш , за да има ефект според мен за лицето. не е описано точно какво представлява тази процедура Pulsar IPL, лазарна ли е ,аиде 666 ако имаш повече инфо давай
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия