Външна изолация

  • 956
  • 6
Здравейте, сега ще слагаме изолация на кухнята и детската стая.Проблема,е че откакто разширихме кухнята ,когато вали дъжд всичко в стаята(кухня)става леш мокро.Със жена ми редовно при дъжд подсушаваме с хавлии,кофата и стирка.Говорихме с една фирма, която се занимава с изолации и ни обясниха,че за да е по-сигурно да спре да вали в нас е хубаво и съседите отгоре  и те да сложат изолация.Естествено те не се сагласиха,защото на тях не им е нужна,защо да се харчат. Та въпроса ми е може ли да се направи наистина добра хидро и топло изолации,които да спират дъжда в кухнята ми. newsm78                                  П.П Живеем в панелка в Бургас,ако някой знае някоя добра фирма моля нека пише.Благодарности...  bouquet
Виж целия пост
# 1
Точно откъде се получава теча ,от дограмата или през пролуки между панелите  newsm78
Виж целия пост
# 2
Точно откъде се получава теча ,от дограмата или през пролуки между панелите  newsm78
Ами не е от дограмата тя е нова пвц.
Виж целия пост
# 3
Мисля че трябва да разберете откъде е теча ,да не се окаже че с изолацията ще хвърлите едни  грешни пари, и ефекта да е никакъв !
Виж целия пост
# 4
Може да се окаже, че този теч не е от съседите над вас, ами от тези примерно два или три етажа над вас. В панелките а така. То наистина е хубаво да се санира целия блок, ама няма как. Може при разширяването на кухнята да е станало нещо по ваша вина - все пак преди това не е текла вода.
С една дума - първо локализирайте теча. След това мислете как да го премахнете. Може да се наложи да платите частта на съседите ви, ако наистина няма друг изход.
Виж целия пост
# 5
Но сега,като загледах водата влиза между дограмата откъм тавана и панела,а също и от зида ,който направихме като разширихме кухнята.
Виж целия пост
# 6
Ами някой майстор явно си е оставил ръцете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия