Весник"Будилникъ"

  • 709
  • 7
Има ли някой от вас които са абонирани или си купуват весник Будилникъ.Мисля да се абонирам но незнам дали си заслужава.Ще се радвам на всяко мнение или предложение Grinning
Виж целия пост
# 1
А защо не го четеш онлайн? Или е различно съдържанието?
Виж целия пост
# 2
Това и аз го знам ама ми се иска весник да си го разглеждам с чаша кафе сутрин(даже и 1 път в седмицата)
Виж целия пост
# 3
Аз съм абонирана само защото исках да го получвам като беше майка ми тука, да има какво да прелиства. Иначе вестникът е се състои от преразказани (понякога неточно) истории от английския печат, има секция за Франция, Холандия и Чехия, задната страница прилича на тази на вестник 24 часа с разни разголени каки, единственото, което чета, са обявите, заради хумористичния ефект: има неща от рода на: "Ако имате проблеми с брака, здравето, красотата или бизнес плана, обадете се....." или "Молим Нонка Пенкова да ни се обади на.... да ни върне парите".
Не мисля, че си заслужава, но пък абонамента не е скъп, можеш да се абонираш за 6 месеца (май беше 18 лири, не помня)
Виж целия пост
# 4
Аз съм абонирана само защото исках да го получвам като беше майка ми тука, да има какво да прелиства. Иначе вестникът е се състои от преразказани (понякога неточно) истории от английския печат, има секция за Франция, Холандия и Чехия, задната страница прилича на тази на вестник 24 часа с разни разголени каки, единственото, което чета, са обявите, заради хумористичния ефект: има неща от рода на: "Ако имате проблеми с брака, здравето, красотата или бизнес плана, обадете се....." или "Молим Нонка Пенкова да ни се обади на.... да ни върне парите".
Не мисля, че си заслужава, но пък абонамента не е скъп, можеш да се абонираш за 6 месеца (май беше 18 лири, не помня)
Аз мислех да се абонирам за 2 месеца хем да видя дали ще ми носят весника на време.
Виж целия пост
# 5
Аз преди бях абонирана, но май нямаше много смисъл. Сега получавам БГ БЕН.
Виж целия пост
# 6
Аз преди бях абонирана, но май нямаше много смисъл. Сега получавам БГ БЕН.
Какво е БГ БЕН имаш ли линк кам това можеш ли да ми дадеш повече инфо
Виж целия пост
# 7
Мисля, че този линк към форума ще ти помогне: http://forum.bghelp.co.uk/forums/forumdisplay.php?f=20

Това е също БГ вестник тук, който аз лично намирам за по-полезен и интересен /зависи и кой какво го интересува, де/.

Надявам се да съм била полезна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия