ТЪРСЯ ЕДНОЦВЕТЕН КИЛИМ

  • 2 211
  • 6
Здравейте на всички.
 Имам следния проблем. ooooh!
 Не мога никъде да намеря едноцветни килими. newsm78
Поръчахме си диван,който е с дамаска с флорални мотиви-доста е цветен.  bouquet
Дамаската е светъл беж на лилави,розови,сини и зелени цветя.
Доста ангажиращо. bowuu
Моля,ако някой знае къде мога да намеря хубави едноцветни килими да се включи. 
 Wink
Виж целия пост
# 1
Здравей,тамън днес гледах на околовръсното има магазин за паркет и килими,а и в айко и еником не са лоши Peace
Виж целия пост
# 2
Погледни и в Практис.
Виж целия пост
# 3
В Младост бях гледала едноцветни килими, но не съм от този квартал и не мога да обясня къде точно... Като свиеш в дясно от Цариградско шосе към Младостите, в дясно има някакъв център с магазини и е там. До него помня, че имаше някакъв мост остъклен над пътя... дано те ориентирах достатъчно. Имаше наистина хубави едноцветни килими.
Виж целия пост
# 4
Да се включа и аз.В Домко има много хубави мокети.Режат и обшиват.Има избор на цветове
Виж целия пост
# 5
Да се включа и аз.В Домко има много хубави мокети.Режат и обшиват.Има избор на цветове
Това щях да пиша и аз.Ние също търсехме вариант на едноцветен килим, защото и нашия диван е шарен и флорален Crazy.Спрях се на вариант мокет.тия дни ще поръчвам , само че в Биокарпет-  PeaceИма голям избор
Виж целия пост
# 6
В Младост магазина е много хубав,правят поръчки за каквито килими иска човек.
Тъче се  от естествена прежда по размери и дизайн на клиента и затова са доста са съпи #Crazy !!!
Направиха ми оферта за килим 140см-200см -едноцветен с мотиви по края  от оригиналните на Пиер Карден и ми излезе 490лв.
За мен е много скъпо,но си заслужава.
Ще го мисля някак,за да мога да си го позволя. ooooh!
Благодаря Ви за ориентирите.
Днес ще пообиколя още...  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия