Раждане в Майчин дом София

  • 872
  • 6
Здравейте, скоро ще раждам. Мисля в Майчин дом - София с избор на доктор. Моля ако има мами скоро родили там да споделят какви са тарифите? Вярно ли, че освен на доктора с които имаш уговорка се заплаща отделно на касата на болницата? Ако е така ми идва малко в повече. Аз си мислех, че само на доктора се плаща на ръка, но четох други теми и малко се обърках вече и не знам какво да мисля. Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
Дани,въпрос на уговорка,зависи секцио или не зависи и от лекара. newsm53
За секцио цената е 550лв.без това да внлючва избор на екип.Само анестезия 130 лв.,а вече избора на екип  costumed050си е нищо друго мисля(не съм сигурна 100%)че,е 500лв.през каса
но,ако си се ориентирала към определен доктор,по-добре говори с него! smile3521

Успех ти желая щом все пак
си си избрала МД smile3534
Виж целия пост
# 2
Ира, то аз не че съм го избрала Майчин дом, но моята лекарка там работи и ще раждам при нея. Иначе хич не бих отишла там. Мисля да раждам нормално, но това е чисто кожудерство да плащаш и на лекаря под масата и на касата в болницата. Не мога да разбера защо е така.
Виж целия пост
# 3
само ако имаш претенции за определен лекар!А,ако не аз лично сърдечно те съветвам да не си спестяваш 130-те за упойка,защото .........понякога е малко по-малко ужасно а,понякога smile3511си остава травма за цял живот!
От там нататък,щом си имаш лекарка ,попитай я.

 Hugкъсмет
Виж целия пост
# 4
За избор на екип за секцио по мед.показания цената е 550 лв.Плащат се на касата на болницата при постъпването там.А това дали ще даваш още пари на ръка си е между вас с доктора
Виж целия пост
# 5
да когато е по мед.причини а,ако е пожелание се плаща и избора на екип отделно
Виж целия пост
# 6
Това с плащането на касата на болницата за избор на лекар го направиха с цел да се спре даването пари на ръка на докторите. От това обаче лекарите не са никак доволни ,защото примерно вместо да си вземат цялата сума от нас на ръка ,от касата те получават някакъв процент .И става така че хем си плащаме на касата хем и на доктора. При мен поне беше така,но не в МД да подчертая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия