Кайма - какво друго освен кюфтета ???

  • 8 248
  • 29
Привет на всички девойки.  Wink
Hug
Имам страхотен проблем със каймата.  ooooh! Моят мъж не е българин, но вече знае на изуст - кюфтета, кебапчета, руло Стефани, шницели...   Confused  Напъвам се да измисля нещо друго newsm78 , но от толкова напъване вместо идеи ми идва друго...   Embarassed Joy
Помагайте ... Praynig  Какво друго да сготвя с кайма? Ще съм ви много благодарна ако ми дадете идеи и рецепти да разнообразим менюто.  Grinning
 
Виж целия пост
# 1
мусака
гнезда с яйце
пълнени тиклички или патладжани с кайма
виж в готварската книга на форума
Виж целия пост
# 2
 newsm78 мммммм да,
бях забравила за мусаката, ще се радвам ако напишете някоя рецептичка с кайма, да я сготвим   chef
Виж целия пост
# 3
Кюфтета  фрикасе
Кюфтета с доматен сос
Кюфтета яхния
Кюфтета по Чирпански
Виж целия пост
# 4
Мила самоДИВКЕ,
би ли ме просветлила как се приготвят кюфтета фрикасе, че то фрикасето като цяло ми е тъмна Индия  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Виж тук ястия с кайма
Виж целия пост
# 6
шницели
мусака
принцеси с кайма
руло "Стефани"
питка с кайма
татарско кюфте
...и още много други. Това се сещам за сега  Peace
Виж целия пост
# 7
Привет на всички девойки.  Wink
Hug
Имам страхотен проблем със каймата.  ooooh! Моят мъж не е българин, но вече знае на изуст - кюфтета, кебапчета, руло Стефани, шницели...   Confused  Напъвам се да измисля нещо друго newsm78 , но от толкова напъване вместо идеи ми идва друго...   Embarassed Joy
Помагайте ... Praynig  Какво друго да сготвя с кайма? Ще съм ви много благодарна ако ми дадете идеи и рецепти да разнообразим менюто.  Grinning
 

LOVE, правиш ли си труда да прочетеш темата преди да публикуваш....
Виж целия пост
# 8
Пълнени чушки с кайма и ориз
Лозови сърми (или мързеливи лозови сърми,ако не ти се завива)
Виж целия пост
# 9
Специалитет с кайма и топено сирене

Мусака с патладжани

Мързеливо зеле в гювеч
Виж целия пост
# 10
Аз правя с кайма лазаня,спагети,супа топчета.За момента това се сещам.
Виж целия пост
# 11
Направи му на човека едни принцеси с кайма Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Вчера правих картофена торта с пълнеж от кайма.Е,такова нещо никога не съм яла,страхотен вкус.
Виж целия пост
# 13
Направи му на човека едни принцеси с кайма Simple Smile

А, xtna, ме подсети!  bouquet  Направи му ей тези ПЪРЖЕНИ ФИЛИЙКИ С КАЙМА. Много са вкусни! Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
хиляди благодарности,  newsm10
много сте отзивчиви, момичета. смятам да спретна една лазаня днес, не съм правила до сега и незнам какво ще излезе, ама после ще разказвам, ако оцелея след яденето...  newsm17
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия