За първа година в детската градина! - 2 част

  • 13 892
  • 301
Ето линк към първата тема: За първа година в детската градина! - 1 част.

А ето и линк към списъка кой в коя градина е приет: Списък.

Безпроблемно тръгване на детска градина на всички дечица!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Пу първа Crazy
Виж целия пост
# 2
Хайде втора!
Другата седмица започваме с изследванията.
Виж целия пост
# 3
Аз смятам да я пусна на 16.09, защото каката е първокласничка и на 15-ти няма как да стане.
Виж целия пост
# 4
ха, и аз в новата тема

Виж целия пост
# 5
Хайде и аз в новата тема с един въпрос от старата  Simple Smile

Нашата педиатърка ми каза, че лепенката и стъкълцата са само за постъпване в ясла, за градината не трябва. Тъй като аз й нямам особено доверие, моля кажете така ли е.

По отношение на дрехите - "специални" нямаме, купила съм ежедневни есенни дрехи, които стават и за градина и за навън. Както ходи в ежедневието така ще ходи и на градина. Наложи се да купувам повечко сега, защото всичко беше окъсяло, а не защото ще я водя пред хора  Laughing

И една идея за надписването - ако имате познати с рекламни агенции можете да им дадете да ви лепнат надпис с пресата от мъхестото фолио (флок(г)).
Виж целия пост
# 6
Аз да попитам щом дрехите не трябва да са с цип - горнищата на анцузите трябва да са само през главата ли? Много по неудобно ми се струва за обличане, отколкото тези отворени отпред пък дори и ципът да не се закопчава  newsm78?
Виж целия пост
# 7
И аз да се запиша.
В понеделник пускаме изследванията, и от 8-ми Мони тръгва на градина. Сега има сборна група, защото тяхната е в ремонт, но реших да не я пускам още, а да изчакам до 8-ми.
На мен личната ми каза да ползвам обикновено тиксо  newsm78
За дрешките - един куп от Ларедута  Embarassed
Ще трябва да помисля за това надписване, добре че подсказахте идеята.
Виж целия пост
# 8
и аз тук
Виж целия пост
# 9
Ципът се отнася за панталоните.
Искат панталони на ластик, за да може по-бързо/лесно/удобно да се ходи до тоалетна, да се облича-съблича за следобеден сън, а и при нужда да се преблича.

Виж целия пост
# 10
Цоп, и ние тук....а от понеделник ученички .Вчера занесох картоните с изследванията - всичко е ок.За изисквания спрямо дрехи и обувки още не са казали , освен поне първите дни Ива и Боби да са различно облечени, че да могат да ги разпознават . Надявам се да се адаптират бързо  и колкото е възможно безпроблемно   PraynigГоворя им отскоро за реда в ДГ ...уж всичко разбират, да видим как ще го приложат

Нашата педиатърка ми каза, че лепенката и стъкълцата са само за постъпване в ясла, за градината не трябва. Тъй като аз й нямам особено доверие, моля кажете така ли е.

На мен от лабораторията ми бяха пратили и стъкълце с лепка
Виж целия пост
# 11
Тъща 3, коя е лабораторията?  Hug
Виж целия пост
# 12
изискването да няма цип се отнася единствено до панталоните и пантофките... панталоните трябва да са на ластик, а пантофките с лепки... идеята е, че на дечицата ще им е по-лесно сами да се събуват/обуват

ние също трябва изцяло да подновим гардероба, защото всички миналогодишни есенно-зимни дрехи вече са къси и впити...

моят списък включва бельо, пижамка, от тези долнички (панталони тип анцуг) и ще ги комбинирам с някакви блузки с дълъг ръкав или цели анцузи... пробвала съм да го пращам с дънки, обаче му е много неудобно... под блузата сигурно ще слагаме тениски, защото миналата година в яслата беше сигурно 100 градуса жега и всички бяха по тениски...

за чаршафи, бродерии и тем подобни никой нищо не ни е споделял... единствено трябва да му надпишем шишето с водата и кърпата за ръце...

мерси за отговорите за допълнителните занимания, значи ще почакаме до октомври...

стъкълцето със скоч пробата важи и за ДГ  Peace  лепенката си е обикновено тиксо

Спяща красавице, благодаря ти за новата темичка  Hug
Виж целия пост
# 13
Нас ни предупредиха, че децата ги искат с 3 ката дрехи: потник, тениска и блуза с дълъг ръкав (горнище на анцуг), за да могат да ги събличат/ обличат в зависимост от температурите в помещенията.  Peace
Виж целия пост
# 14
И аз ще трябва да отида да видя какви са изискванията в нашата градина...... Като ви чета, май навсякъде е различно.........  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия