За gsm оператора Globul-споделете

  • 1 930
  • 4
Който е запознат да сподели.Абонат съм на Globul от една година,и този месец ми изтича договора,който е за 9.90 на месец,а искам  да си вземя gsm на изплащане към сметката и да си намаля тарифата на 5лв.(а ми казаха ,че неможе) Може ли да се откажа от този договор и да сключа друг за 5лв. на месец със друг номер и да вземя и телефон.Надявам се да съм се изразила правилно и да сте ме разбрали.
Виж целия пост
# 1
мисля,че може да го спреш,но доколкото знам трябва да стане преди да изтече и да са ти го подновили,като заплащаш изговореното до тук,иначе за намаляването-не знам Thinking
Виж целия пост
# 2
Аз съм абонат на Глобул от самото начало. До сега, като изтече старият договор, през следващите месеци условията и тарифата ти остават същите, т.е. продължаваш си, все едно, че не е изтекъл. За да може все пак да те привлекат по-дългосрочно (1 година), в един момент ти изпращат един персонален код, под който в Глобул можеш да си разгледаш т.нар. "индивидуална" оферта.
Тъй като предложените телефони не ми харесаха, се помотах известно време преди да подпиша. Последния път направо ги попитах "Добре де, в момента съм си на Глобул смарт груп. Ползвам си безплатните минути и т.н. С какво ще ме мотивирате да подпиша нов договор?" Оказа се, че ако подпиша, първите 6 месеца ще имам допълнително още 500 минути.
Т.е аз мисля, че като изтече, можеш да подпишеш всякакъв вид  договор. Но тъй като с малката госпожица™ сме на противоположни мнения, най-добре е да се допиташ до арбитър на 123  Peace
Виж целия пост
# 3
Първо провери дали договора ти е само за една година, което ме съмнява. После можеш да сключиш какъвто пожелаеш договор, но с друг номер и да се възползваш от възможността за телефон на изплащане. Peace
Виж целия пост
# 4
Това за другия номер категорично не е вярно! От почти 7 години съм им клиент, подписама съм не знам вече колко договора и съм си със същия номер.
Ако обаче тя иска определен модел телефон, който не е включен във въпросната "индивидуална оферта", тогава май това е варианта.
И договорите за 2 години са по-характерни за М-тел, отколкото за Глобул  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия