Какви са вашите трикове за съблазън или ... изкуството да бъдеш жена /петъчна/

  • 4 016
  • 55
Айде и от мен една петъчна тема, защото половин ден нямах комп и ми тръгна петъчно:) Мислех си за съблазняването като изкуство, като висша форма на комуникация и изпращане на сигнали към партноьра...ама много ми се ще темата да носи малко или много арт насоченост, т.е. индиректното съблазняване, начините, по които знаете, че въздействате на партноьра без директни намеци...
Виж целия пост
# 1
Записвам се, защото май вече забравих как се съблазнява.
Иначе съм правила тривиалните неща - гледане с пърхащ поглед, разрошване на коса.
Никога не ми е харесвало директното сваляне, харесвам нежността, знаците които показват чувственост.
Пък и най-лесното е да отидеш е да кажеш на някой харесвам те. Но е лишено от всякаква изобретателност, а един флирт за мен е преди всичко емоция.
Уф липсва ми това време.
Виж целия пост
# 2
Незнам дали е с арт-насоченост, но и аз обичам да свалям индиректно Wink
Например през зимата нарочно да излизам без ръкавици и да казвам колко ми е студено, за да може кавалерът да ме "стопли" с ръцете си. Или чрез написване на интересно послание в скайп до аватара, което съответният човек разбира, че се отнася за него.
Виж целия пост
# 3
Не съм от тоя тип хора, които си имат списък с изпитани номерца за свалки. Всеки път гледам да импровизирам във сихнрон със собствената си натура и с оглед натурата на желания обект. Например отмятането на коса не ми е особено присъщо и изобщо всички тези уж женски начини. Не ми се отдава особено да бъда жена в общо приетия й смисъл.
Виж целия пост
# 4
я да се запиша че току виж съм станал жертва ей тъй без да се усетя.
Виж целия пост
# 5
Аз май не го умея много това със съблъзняването,но пък от друга страна...харесам ли си някой,той винаги разбира.Значи все пак има нещо,по което даден мъж хваща сигналите.Ако е достатъчно схватлив де... Grinning
Виж целия пост
# 6
Нямам такъв начин или трик, който да прилагам като по учебник за всеки мъж, когото искам да съблазня.
Действам интуитивно според ситуацията, явно успявам да доловя, какво е подходящо за конкретния мъж, защото до сега не съм удряла на камък.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ето ти малко теорийка: http://lovestyle.org/
Пък после да се похвалиш с практиката, а!
Виж целия пост
# 8
Определено не си водя бележки.Винаги е било различно,в зависимост от мъжа.
Виж целия пост
# 9
Вече ми е писнало от игрички .....
Правя го директно. Ако не стане, добре - не настоявам.
Но да ви кажа, че на мъжете не им трябва много да се вържат.

Виж целия пост
# 10
Ами на мен отдавна не ми се е налагало да съблазнявам някого,та не се сещам вече какви трикове съм използвала. Mr. GreenМай нямам определени,както дойде.
Но темата е много интересна и ще я следя с интерес Peace
Виж целия пост
# 11
Тя интересна, ама дотук нищо интересно. На мен ми е ясно, че никой няма списък или поне аз не си ги представям нещата, всичко е импровизация, но никой не иска да разкаже интересни преживявания...
Виж целия пост
# 12
Вече ми е писнало от игрички .....
Правя го директно. Ако не стане, добре - не настоявам.
Но да ви кажа, че на мъжете не им трябва много да се вържат.

зависи от мъжа и от това, което влагаш във "вържат"
За протокола - нямам трикове, старая се да съм си аз - косата си отмятам често и присъствието на мъже не е необходимо за това. Един колега смяташе за изключително съблазнително как решавах проблема с липсата на шнола - хващах си косата с молив. Позите не са единствения начин да покажеш на някой какво мислиш за него. Мъжа ми например смята, че очите и усмивката ми са оръжие, което ползвам за да го подчинявам  Mr. Green а с чупка в кръста го довършвам  Laughing. Всеки мъж е различен - заслужават поне различен подход.
Виж целия пост
# 13

Но да ви кажа, че на мъжете не им трябва много да се вържат.

Абе има си и по трудни екземпляри. С тях тръпката е по голяма.
Но като цяло съм забелязала, че по интересните мъже  се кефят на по нестандартните подход или пък на по директния.
И каквото и да си говорим мъжете харесват с очите си. На визуални трикове най се хващат.  Simple Smile

Друго е обаче, когато става дума да покажем желанието си в дадения момент на мъжа, с когото сме. Всяка двойка си има "история", думи които имат значение само за тях двамата и тук рецептите са напълно безсмислени, защото нещо което си има еротичен заряд за едни, за други може да не значи нищо.
Виж целия пост
# 14
Поназнайвам Тантра, все пак.

Естер, май отново е време за смяна на аватара...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия