Сходство между името и личността на човека

  • 5 586
  • 27
  Здравейте! Как е според вас? Мислите ли, че освен зодията и името е определящо за личността и живота на човек? Познавате ли хора с еднакви имена и със сходна съдба или характер?
Виж целия пост
# 1
Не мисля и не познавам такива хора !  Peace
Виж целия пост
# 2
не
Виж целия пост
# 3
Така е. Има значение. Познавам такива хора. Не харесвам своето име и не ми е добре с него. Аз не съм студена, а то е такова.
Виж целия пост
# 4
Преди време бях пуснала тема с подобна насоченост. По-скоро за това предубедени ли сме към хората, носещи определено име.
Може би ще ти е интересно да 'хвърлиш едно око' на отговорите там.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254785.msg6071158#msg6071158
Виж целия пост
# 5
Не мисля,че има сходство.Винаги съм се дразнела като са ми казвали носиш на баба си името и си същата като нея.Не съм на мнение,че името прави човека,за мен е точно обратно.
Виж целия пост
# 6
Аз забелязвам по- скоро друго сходство- прилика с чоека,на когото е кръстено детето. Така е и с дъщеря ми, и с двамата ми племенници.
Виж целия пост
# 7
Откривам сходство между външния вид и името. Повечето Десислави, които познавам са светлокоси, високи, хубави жени. Може да е съвсем случайно.
Виж целия пост
# 8
Откривам сходство между външния вид и името. Повечето Десислави, които познавам са светлокоси, високи, хубави жени. Може да е съвсем случайно.
Ще да е случайност,аз които Десислави познавам са тъмни.
Виж целия пост
# 9
Откривам сходство между външния вид и името. Повечето Десислави, които познавам са светлокоси, високи, хубави жени. Може да е съвсем случайно.
Ще да е случайност,аз които Десислави познавам са тъмни.

И певицата Десислава е от най високите.  hahaha

По темата - нито зодията, още по малко името говори за някакво сходство между хората. Средата, в която живеят и общи проблеми, ако щете допринасят за някаква прилика, но другото си е случайно съвпадение.
Виж целия пост
# 10
Аз пък една Милена за свяст не познавам...
Не знам!
Лош късмет! Wink
Виж целия пост
# 11
Аз също не вярвам, обаче какво значи - Човекът си дойде с името? А?
Годиника ми носи името на своя дядо, изобщо не си приличат. Напротив.

Виж целия пост
# 12
Не съм забелязала подобно сходство.
Само за Десиславите също имам наблюдения, че са хубави  Simple Smile
Дано в нашия случай не е много вярно, че детето прилича на този, на когото е кръстено.
Виж целия пост
# 13
Преди време бях пуснала тема с подобна насоченост. По-скоро за това предубедени ли сме към хората, носещи определено име.
Може би ще ти е интересно да 'хвърлиш едно око' на отговорите там.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254785.msg6071158#msg6071158
интересна тема  Peace
Виж целия пост
# 14
Почти висчки Марии, които познавам са хубави.
Почти всички Никола/Николай/Никол са супер инати и своенравни, диви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия