искам да осиновя

  • 1 268
  • 3
ЗДРАВЕЙТЕ !

    КАЗВАМ СЕ АНИ, НА 31 ГОДИНИ СЪМ И МНОГО ОБИЧАМ ДЕЧИЦА. С МОЯ СЪПРУГ ИВО СИ ИМАМЕ ЕДНО МОМИЧЕНЦЕ НА 4 ГОДИНКИ И МНОГО Е СЛАДКА.
    ОЩЕ ОТ ДЕТЕ СИ МЕЧТАЕХ ЕДИН ДЕН ДЕ ИМАМ ГОЛЯМО СЕМЕЙСТВО, ПОНЕ 3 ДЕЦА. ПРЕДИ ОКОЛО 2 ГОДИНИ МИ СЛОЖИХА ДИАГНОЗА "ТЕЖКОСТЕПЕННА ДИЗПЛАЗИЯ НА МАТОЧНАТА ШИЙКА". ТОВА Е ДОСТА СЕРИОЗНО СЪСТОЯНИЕ И СЕ НАЛОЖИ ДА МИ ПРЕМАХНАТ МАТКАТА. СЕГА ВЕЧЕ СЪМ НАПЪЛНО ЗДРАВА, НО ЛИШЕНА ОТ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА СБЪДНА МЕЧТАТА СИ.
   МИНАЛОТО ЛЯТО БЯХМЕ ТРИМАТА НА МОРЕ В ГЪРЦИЯ И ТАМ СЪПРУГЪТ МИ ЗАБЕЛЯЗА ЕДНО 5 ЧЛЕННО СЕМЕЙСТВО - 3 СТРАХОТНИ МАЛКИ НЕГЪРЧЕТА С РОДИТЕЛИТЕ СИ. ТОЙ ТАКА СЕ ВЛЮБИ В ТЕЗИ ДЕЦА, ЧЕ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ ГОВОРИ ЗА ТЯХ. А ТЕ БЯХА НАИСТИНА МНОГО, МНОГО СЛАДКИ. И ТОГАВА НИ ДОЙДЕ ИДЕЯТА СЛЕД, КАТО НЕ МОЖЕМ ДА СИ РОДИМ, ЧЕ МОЖЕМ ДА СИ ОСИНОВИМ. И ОТ ТОГАВА ТАЗИ ИДЕЯ НЕ НИ НАПУСКА. ИСТИНАТА Е ОБАЧЕ, ЧЕ НАЙ-МНОГО МЕЧТАЕМ ДА Е НЕГЪРЧЕ ИЛИ МУЛАТЧЕ, ЛОШОТО Е , ЧЕ НЕ ЗНАЕМ КАК ДА ГО НАПРАВИМ И КЪДЕ ДА ТЪРСИМ ТОЧНО ТАКОВА ДЕТЕНЦЕ.
   АКО НЯКОЙ ЗНАЕ НЕКА НИ НАСОЧИ.
Виж целия пост
# 1
aninikol защо пишете с главни букви? Нали знаете, че това е равнозначно на крещене?!
А иначе по темата, подавате си документи както всички, но посочвате, че искате негърче или мулатче. Със сигурност има такива деца в домовете.
Виж целия пост
# 2
С риск да не бъда разбрана напълно, но ще си го кажа:
Да се порадваш на две сладки играещи си негърчета, мулатчета, циганчета, арабчета и т.н. е нещо съвсем различно от това да станеш родител на такива деца. За да поемеш тази отговорност трябва наистина да си готов за това.
успех в начинанието!  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Да права сте, че трябва да го желаеш наистина, но при нас нещата са напълно съзнателни, обмислени и с голямо желание. Смятам, че човек не се решава толкова лесно да направи такава крачка и да поеме такава голяма отговорност ако наистина не е готов и не го желае силно или т.е. при нас поне е така. Ние сме зрели и отговорни хора и сме наясно със себе си. Но и сме сигурни в това, че ще се справим дори с хората които не го приемат т.е. тези , които не приемат хора от други раси. Дори сме подготвили всичките си роднини и приятели и срещнахме разбиране - за наше щастие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия