Удобни ли са електрическите коли за майката и детето.

  • 713
  • 9
Здравейте,може би има такава тема но аз не можах да я намеря.Искам да взема на дъщеря ми такава кола,но не мога да се ориентирам кои са по добри.Интересува ме най вече като качество и удобство.Моля мамите които имат такива да споделят дали са доволни или не.Аз съм харесала ето тази.http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … e881625aae1f7f972
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
В момента и аз съм точно на такава вълна,сина ми има рожден ден в сряда и вече му поръчахме електрическо бъги,мен също ме притеснява въпроса с вдигането и изкарването на количката навън(към 16 кила),още повече че съм бременна в момента,но не мога да счупя хатъра на детето.Сина ми,в главата му са само коли и има огромно желание за такава,тъй че,решихме баща му да го изкарва с нея.Един съвет-можеш да потърсиш кола с дистанционно управление и така по лесно  ще я управляваш Peace
Виж целия пост
# 2
Ще ти напиша аз защо не купих за дъщеря ми. Много си бях навила на пръста, че ще взема на детето. Наши приятели имат такава (с дистанционно управление за родителя) и реших преди това да я пробваме. Първо дъщеря ми изпадна в ужас от колата в момента, в който тръгна. Не можах повече да я убедя да влезе вътре  ooooh! Отделно карането по улиците е мисия невъзможна. Трябва или  къща с двор, или ако има наблизо (наистина наблизо) парк/алея. Всичко друго ми се вижда лудо приключение.

Виж целия пост
# 3
Свекърм ми подари на синът ми така кола за 3-тия му Р.Д., детет полудя от радост  Hug
Кара я доста малко, защото сме на 2-рия етаж, по това време бях бременна с дъщеря ми и карах тежка бременност почти през цялата бременност трябваше да лежа.
Та чакахме събота и неделя когато баща му е почивка да излизат и да кара, живеем в Надежда и на 10мин. сме от парка та имаше къде да кара детето.
Според мен върху тези неща трябва да помислиш
- имали къде да се кара
- къде живеете ако е къща ок. ама в блок без асансьор или като нас на 2-рия етаж кофти
Виж целия пост
# 4
Ние пък имаме кола с педали и съм страшно доволна.
Виж целия пост
# 5
На мен ми е неудобна докато я сваля до долу, живеем на трети етаж, има асансьор, но докато я довлача до долу...

Виж целия пост
# 6
Тези коли доста тежат.
Трудно е да се носят от жени.
Карането по улицата е наистина мисия невъзможна.
Купихме на дъщеря ми мотор, кара го в двора на близкото училище.
В градинките честно казано с мотора не ходим, защото на повечето дечица им е безкрайно интересно и постоянно искат да карат, а дъщеря ми съответно не дава.
Виж целия пост
# 7
Здравейте мами,благодаря ви за мненията,днес баба и дядо ни донесоха джип и не ми се наложи да ходя аз да избирам.Малката полудя от радост,мисля,че е супер но времето ще покаже. Grinning
Виж целия пост
# 8
Честито с радост да си го кара детето  Hug
Виж целия пост
# 9
Важното е детето да го харесва,а пък нас кой ни пита.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия