Севлиево 3

  • 18 169
  • 252
Новаааа тема!  Hug Три за щастие, заповядайте на приказки!   bouquet

 tongue lalalala Kissing Heart

Нашите снимки: ТУК

Старата тема: ТУК

Айде кой ще е първи?  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Аз,аз,аз...Каква ми е наградата Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А честита да ни е и по бързо да я сменим с още по-нова bowuu
Виж целия пост
# 2
Аз се бухвам в новата тема със снимков мат'риал:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214405&pid=7257768
Виж целия пост
# 3
ето ме и меееенннн....
да не изостана от клюкините Mr. Green Joy
Което ме подсеща Нати... Whistling Че днес дамите бяха слязли по към центъра в нашата ясла до гимназията Whistling Mr. Green
Ние си изпровождахме една мама от многодетният форум които живеят в Испания и случайно ги видяхме да си играят там!
Аз снимки семейни не съм качила ooooh! ама да не съм капо
ето ви да видите как ни изглеждат новите работни места.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=278040
мен ме няма щото аз бях фотографът! Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Добро утро! Бре, бре, много са ви хубави снимките бее Simple Smile Юле, много хубаво е станало студиото, вторият етаж е много така уютен  Simple Smile И шаренко навсякъде - супер е. А пък ти си голяма клюкарка да ти кажа аз, що не се обади като си ни видяла в яслата, ааа?  Mr. Green Ми само зяпаш и после разнасяш.  Laughing Иначе добре ли си прекарахте на изпращането? Ние пък в петък имахме импровизиран детски празник на площадката. И ходим с чашите и чиниите насам - натам подир децата Simple Smile Малката едно хубаво се наяде, че после много не искаше да вечеря. Което ме подсеща, че не сме закусвали още.  ooooh! Айде бягам да нахраня детето, днес май няма да се излиза така, че сме тука. Нати, вие какво правите? Айде до скоро.  Hug
Виж целия пост
# 5
Вижте какво намерих в габровската тема:

Уважаеми дами,
бих искал да Ви уведомя, че през следващата седмица ще бъдат изнесени четири лекции . Първата е на тема "Трите етапа на раждането. Плацента." и ще бъде изнесена в понеделник, 01.09 от 1700 часа. Втората "Имунизации на бебето и на детето. За и против." - ще бъде изнесена от Д-р Малинова в сряда, 03.09 от 1730 часа. "Захранване на кърмачето" - в четвъртък, 04.09 от 1730 часа. "Майчина тъга и следродилна депресия" - в петък, 05.09 от 1730 часа и ще бъде изнесена от психолог. Лекциите са безплатни.
  Очакваме Ви в посочените дни във "Веда Консулт", улица "Станционна" 3, под автогарата, сградата на СМК.

Също така искам да ви информирам, че започват гимнастиките за бременни и майки. Те ще се провеждат във физкултурният салон на Техническата гимназия (от горна страна, в близост до автобусната спирка е входа). Като начало ще се провеждат всеки ден(от понеделник до петък) от 16 до 18 часа, а при увеличаване на желаещите ще има и от 14 до 16 часа. Моля потвърдете Вашето участие на този e-mail или на GSM 0888/243211, тъй като часовете зависят от това дали сте бременна или майка.
  Моля информирайте и Ваши приятелки, които се интересуват от предложените теми.

  С уважение :
  Тихомир Недялков
  Директор на Център за семейно консултиране и подкрепа



Ако имате познати и приятелки бременни и току - що родили няма да е зле да знаят къде могат да получат инфо, ако нямат време за интернет.
Виж целия пост
# 6
Нищо,какво да правим.Днес рано,рано излизахме семейно да пием кафе,понамръзнахме и се прибрахме.На мен ми е едно такова-спящо и никак не ми върви,загорих на малкия обяда,загорих и нащо ядене,изобщо съм в стихията си Mr. Green  chef
В петък съм на консултация в болницата и като свършим мога да ви направя една проверка,ако сте в градинката в западния.
Инак,Юле мерси,че снасяш информация Wink Ще те правим почетен прецедател на клюкарската дружинка Mr. Green bowuu Само да следиш нещата изкъсо.
Виж целия пост
# 7
И ние ей сега се прибрахме от разходка, ама се бяхме пооблекли. Малкия заспа по пътя и следобед ще ни разкаже играта.
Нати утре стига да не вали сме там, към 11.00 часа ще ходим за кухнята, но до тогава сме на площадката. Иначе има дни в които не върви, нали знаеш  Wink
Виж целия пост
# 8
Аз се обърках Embarassed За коя площатка по-точно говорите.
Имам въпрос,знам за много севлиевки дето посещават форума,що аджеба не влизат в тази тема Crossing Arms
Не че може да ми отговорите,ама "Аз да си кажа" ( това е култовата реплика на свеки Mr. Green)
Виж целия пост
# 9
еее...не се обадих щото бяхме с колите...и нямаше как
Иначе с удоволствие щях да дойда да ви намачкам бебетата!!!!
Нати - на въпроса за многото севлиевки във форума които се разграничават "по градове" имам своя теория.
Понеже ние малко сме далеч от града - по скоро сме селска околия - /не се обиждайте и аз съм родена и израстнала в този град./
та това ни пречи да се съберем и да бъдем съфорумки, както всички останали градофе и подфоруми. Всяка си мисли че ей го като дойде като разкаже и ще тръгнем да я разнасяме а той града малък!!!
Брей че изречение спретнах- дълго като на Нати... Mr. Green
Обаче аз нямам такива скруполи, защото калкото и да си бъбрим, едва ли важните за нас неща и личните тайни и притеснения ще бъдат разнасяни и обсъждани! Аз поне гарантирам за себе си! Нищо че почти съм номинирана за почетен председател на звено "Клюкини" Нещата са различни. И вярвам че всяка от Вас е наясно с това! Hug
Айде стига съм бъбрила че чушките ми загоряха!
Целувки на бебешорите  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Нати става въпрос за люлките в парка на кръстовището за Западния.
...
JuliS аз мога ли да те питам, кога да си поръчам от вашите календари със снимка за догодина, че да не ти е нанагорно знам че имате много поръчки за календари?
Виж целия пост
# 11

JuliS аз мога ли да те питам, кога да си поръчам от вашите календари със снимка за догодина, че да не ти е нанагорно знам че имате много поръчки за календари?[/b]

И аз, и аз  Mr. Green
Пък голяма работа като не си се обадила сега аз се бъзикам Stuck Out Tongue Иначе на мен не ми пречи да се съберем да си говорим, не ме интересува дали някой ще ме разнася или не, пък и знам за вас всичките специално, че не бихте го направили даже да имаше какво да се разнася  Mr. Green И аз много хубаво изречение барнах.  Joy Ама наистина ли има много от Севлиево дето не сме ги виждали тука, аз като не ровя навсякъде....?

Виж целия пост
# 12
рано е още за календари -  Mr. Green само август е - ще Ви омръзнат до коледа Joy
По принцип , започваме рекламна кампания края на септември , началото на октомври. Но не се притеснявайте - и на 20 декември да ми дойдете - няма да Ви оставя без календари Whistling нали сте ми дружки!
Виж целия пост
# 13
Хопа...и аз в новата темичка  Laughing
Здравейте девойки  Mr. Green
Ние се завърнахме от море, беше перфектно - както се казва в една реклама "без забележки". Тези дни ще кача снимчици, да ни видите какви сме хубави  Crazy
Днес съм на работа и така ме завъртя шайбата, че не разбрах кога стана следобед.
Хайде, нагушкайте бебоците от мен и хубава седмица   bouquet

П.П. Юлка, обади се като намериш време, нали искаше нещо да говорим ...
Виж целия пост
# 14
А добре дошли на завърналите се Simple Smile Покажи, покажи снимчици, Майче, хем да те видим с новата визия и да ме подразниш малко така.  Mr. Green Ти голямо ходене му удари това лято. Не че нещо лошо.  Peace Ние трябваше да сме на ясла от 1-ви ама се отказахме и ще се погледаме още малко. Пък и аз нали нямам работа...  Sad
Нати, не се появи никаква днес на площадката. Черна точка.  smile3516 ppp Утре пак сме там, де да си знаеш Simple Smile
А, Юле, исках да те питам една работа. Понеже искам да украся малко стаята, където спи малката, че белким заприлича на детска такава, дали можеш да ми извадиш картини тип плакат в смисъл по - големи от А4, напр. А2? И колко ще ми струва де Simple Smile Но пак ще мина да се разберем пък и да се видим. Хайде до скоро!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия