буда

  • 7 665
  • 39
 Thinking
Здравейте, подариха ми една малка статуя на буда, казаха ми, че носи късмет, но не зная къдетрябва да се сложи, на какво място, ако някой знае нещо повече моля да сподели.
Виж целия пост
# 1
Сложи я на челото си и тръгни из къщата като внимаваш да не падне. И ако все пак падне....там и е мястото Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Thinking
Здравейте, подариха ми една малка статуя на буда, казаха ми, че носи късмет, но не зная къдетрябва да се сложи, на какво място, ако някой знае нещо повече моля да сподели.

Там където си държиш малкото слонче, костенурката и десетки други джундурии, които носят късмет!
Виж целия пост
# 3
Сложи я на челото си и тръгни из къщата като внимаваш да не падне. И ако все пак падне....там и е мястото Sunglasses

 #Crazy

Сложи си я, където  ти е удобно, както го чувстваш демек.

Виж целия пост
# 4
Сложи я на челото си и тръгни из къщата като внимаваш да не падне. И ако все пак падне....там и е мястото Sunglasses

 #Crazy

Сложи си я, където  ти е удобно, както го чувстваш демек.



Не бе, Буда е велик...сам ще си покаже Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Стиляна, кажи къде да си сложа две инонки, че не мога да им намеря място от години.
Как се процедира с тях?

maxell, сложи я там, където ще те радва.
Виж целия пост
# 6
СтилИяна, кажи къде да си сложа две инонки, че не мога да им намеря място от години.
Как се процедира с тях?

На изток-югоизток. Не ми благодари Stop
Виж целия пост
# 7
Брех, няма ли да е по-подходящо да пожонглирам с тях и където паднат...там да ги бодна?
Един вид, божията воля да ме води.

Язък. В теб ми беше надеждата за нещо по-оригинално.
Виж целия пост
# 8
Сложи я на челото си и тръгни из къщата като внимаваш да не падне. И ако все пак падне....там и е мястото Sunglasses

 rotfImbo  168uu
Виж целия пост
# 9
Захир, Знаеш ли какво значи "dummes Posting"?

Иначе, казват, че Буда бил мъдър, та може и да измисли сам къде да се сложи.
Виж целия пост
# 10
Лили, започвам да мисля, че само Буда е толкова мъдър Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Захир, Знаеш ли какво значи "dummes Posting"?

Иначе, казват, че Буда бил мъдър, та може и да измисли сам къде да се сложи.

Според мен е "тъп постинг". Вероятно идва от немската дума dumm, която означава тъп, глупав. Ако не е така, поправи ме.
Виж целия пост
# 12
Тя Лилянката е объркана от комбинацията хилеж и тъп постинг, поясни чий точно постинг е тъп.  Laughing
Виж целия пост
# 13
На Maxell, естествено.
Виж целия пост
# 14

Натюрлих.
Я, я.

Темата загрубява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия