Kremove pri bremennost

  • 3 885
  • 83
Zdraveite na vsi4ki. Bih iskala da se konsultiram s vas kakav e Va6ia opit s kremovete protiv strii,celulit pri bremenost? Daite mi savet.
Blagodaria na vsi4ki predvaritelno Simple Smile!!!
Виж целия пост
# 1
Каквато икозметика да ползваш,ако кожата тие предразположена към стрии неможеш да ги избегнеш.Мустела е хубава козметика,макар че има и много други различни марки,На всеки тип кожа различния крем действа по различен начин.Пробвай с преварен зехтин,много добре влиело на кожата.
Виж целия пост
# 2
dji-dji пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 3
 аз преди раждането се мажех от главата до петите с какво ли не и къде ли не; после като се родки бебка - в първите няколко седмици не ми оставаше време за почти нищо, камо ли за крем...

Иначе - не виждам смисъл да се посочва Веледа в тази анкета, че нали току-що са стъпили в БГ????
Виж целия пост
# 4
Аз ползвах серията на Чико. Мислех, че едва ли е толкова важно, но имах възможността да видя коремите на майчета в девети месец - от стриите им ми настръхнаха космите. Да видиш после как взех да се мажа стриктно всеки ден. Нямам стрии от бременността и съм доволна от крема и олиото Мамма Донна (мисля, че така се казваха).
 Hug
Виж целия пост
# 5
Не съм ползвала козметика против стрии, но за щастие нямам нито една. Ако кожата ти е предразположена към тях, неминуемо ще се появят.
За анкетата - по време на моята бременност Weleda не се продаваше в България.
Виж целия пост
# 6
Мустела
Виж целия пост
# 7
Мустела - много съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз се мажех с различни марки бебешко олио.Нямам стрии.
Виж целия пост
# 9
Има доста други марки козметика за бременни. Аз например ползвам Матерн. Колко помага ще се разбере на финала. Засега карам на самовнушение, че вземам някакви мерки, за да не ме е яд после Mr. Green
Виж целия пост
# 10
С к'во ли не се мазах - и се нацепих като за световно!!!
Виж целия пост
# 11
За сетен път да кажа - каквото и да ползваш - не помага. В смисъл - ако кожата ти е предразположена към стрии - мазилата няма да помогнат. Мажех се превантивно с обикновен хидратиращ лосион. Нямах нито една стрия. Въпрос на кожа, възраст, качени килограми, големината на корема, хидратация (вътрешна) на кожата... Няма чудотворно мазило за стриите, нито такива капки за колики...  Grinning

Какви пък са тези Weleda  Thinking
 
Виж целия пост
# 12
Weleda ги нямаше в бг или поне аз не ги бях срещала по време на бременността ми. След като родих си поръчвах да ми носят от Германия техни продукти като чай за кърмачки примерно и съм много доволна. Бих пробвала и кремовете им за тяло.
Ползвах Мустела и Авент.
Виж целия пост
# 13
точно така, блонди е права;
тази анкета нещо ми прилича на анонимно проучване от производител/вносител  Thinking
Виж целия пост
# 14
Ползвах крема против стрии на Виши, доволна съм. Антицелулитния серум също е добър.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия