Възможно ли е никотиново натравяне?

  • 3 378
  • 7
Здравейте момичета,
бях известно време на диета и съответно увеличих броя на изпушените цигари. От няколко дена започна да ми става много лошо, сърцебиене, гадене и отпадналост. Искам да ви споделя, че даже и да съм болна никога не съм спирала да пуша. Сега като видя цигара и ми става лошо и  почва да ми се гади. От една кутия-кутия и полвина на ден сега немога да изпуша и три цигари на ден. Не че има нещо лошо в това, че немога да пуша но си мисля да не съм получила някой никотиново натравяне.
Виж целия пост
# 1
И на мен ми се е случвало подобно нещо.Дори не можех да си поема въздух като нормален човек.в момента в който се опитах да го направя,изпитвах режеща болка около бялото дробче.Била съм препушила.Това беше обяснението.Не пуших няколко дена и се оправих Peace
Виж целия пост
# 2
Мерси, мамо терорист и аз си помислих, че може би съм прекалила но за всеки случай да питам дали е имало някой като мен. Ами май е добър момент или да ги откажа или да ги намаля newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 3
Съвет от мене - направо ги откажи. Peace
Виж целия пост
# 4
mimi_msm  Мел е права.Ако можеш ги откажи.Аз опитвах какво ли не-от никотинови лепенки до спрейчета и не мога Naughty.Пуши ми се бре хора.Но наистина сега момента е много подходящ да ги захвърлиш Peace
Виж целия пост
# 5
И аз така си мисля май ми е дошло времето да ги откажа. Мама терорист и аз като тебе, няма спиране все се мъча и не става. Вместо да ги намалям аз ги увеличавам, луда работа. Болна здрава аз цигарата от устата не я вадя. А сега изпитвам ужасна погнуса и си викам егати прасето как можеш да пушиш така безразборно. Само се моля да е от цигарите да не е от нещо друго.
Виж целия пост
# 6
Да не си бременна? newsm78
Виж целия пост
# 7
Не съм бременна. Това всеки ме пита но не е така. Ходих на кардиолог. Диагнозата: Пролапс на митралната клапа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия