Диета с оризови зърна

  • 2 386
  • 2
Чувал ли е някой и правил ли е тази диета?
Същността й се състои в следното: Сутрин след ставане се вземат толкова зърна ориз на колкото години сме.
Колкото и да е неприятно се опитваме да ги сдъвчем и ги гълтаме но без вода.След тази процедура не се яде най-малко 30 мин. После се закусва, обядва се нормално и накрая се вечеря без да се спазват каквито и да било диети.
Ако се спазва точно - за 10 дни се отслабва с 3-4 кг..Но има едно условие което трябва да се спазва.Вечерята не бива да е по късно от 18 ч, като след това ако почувстваме глад вземаме някакъв плод или пък зеленчуци.
Някой пробвал ли го е?
Виж целия пост
# 1
Чувала съм,но за една шепа ориз.Не за бройки зрънца. PeaceНе съм го пробвала но ще пробвам от утре и ще споделя дали съм отслабнала и с един килограм  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз също си мисля скоро като свърша моята диета да го пробвам - когато започна да се храня горе-долу нормално, защото сега всеки ден ми е различен и не бих искала да го променям. Но ще го направя и аз ще споделя след това.
Сега отидох да премеря 44 зърна ориз - ами то е страшно малко! Пада се 1/3 чаена лъжичка!
От друга страна 1 шепа е бая количество и трудно ще стане без вода! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия