Дали всичко се връща?

  • 6 150
  • 97
Когато направите мръсно на някого дали след време се връща на вас или на вашето семейство?Какво мислите?   newsm78
Виж целия пост
# 1
Съвестта ли те гризе, душко  Grinning
Виж целия пост
# 2
По- скоро не! Не съм сигурна... Thinking   Обичайно разсъждавам в посока, когато на мен са ми направили нещо кофти, дали някой ден ще им се върне?  Simple Smile Аз не правя лоши неща  Blush
Но това са бабини деветини, на всеки му се случват всякакви неща.
Виж целия пост
# 3
Съвестта ли те гризе, душко  Grinning
  Мен лично   не ме гризе душко но можеби една позната я гризе защото сега нея я сполетя мойта съдба .....                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Виж целия пост
# 4
връща се
Виж целия пост
# 5
                        Категорично да. И на другите им се връща, но и на мен ми се връща.
Виж целия пост
# 6
Връща се да, това е нещо като кръговрат, поне аз така си мисля. Тъпото в случая, че през целия си съзнателен живот се опитвам да правя добро и да помагам на хората , а понякога живота ме облива с такава помия, че мога да се задуша....
Виж целия пост
# 7
Нищо не се връща
Виж целия пост
# 8
В живота всичко се случва ,не вярвам на някой да му се върне за това,че някога ми е направил лошо/Както и не очаквам да ми се върне добро,ако правя само добро.
Виж целия пост
# 9
Аз съм на мнение , че по един или друг начин всичко се връща.
Виж целия пост
# 10
защо така мислиш?
Виж целия пост
# 11
Не, нито доброто, нито злото е задължително да се връщат. Каквото и да правим, трябва да е с мисълта какво ни носи това в момента, а не да чакаме отплата или възмездие, защото ще останем излъгани.
Виж целия пост
# 12
Не се връща.Живота е поредица от върхове и спадове,  няма как на някой все да му върви и да е успешен или да не му се случват лоши работи..Смешно ми е когато някой се мисли за толкова важен и извънреден,че специално на 'враговете' му им се случват лоши работи.На добрите хора също им се случват гадости,а гадняри остават ненаказани.Справедливост във вселената не съществува.
Виж целия пост
# 13
Ще ми се да се връща, но не вярвам. Познавам хора, които живяха и си умряха без нищо да им се върне. А тези, чиито живот са тровили още си ближат раните.
Виж целия пост
# 14
Не правя "мръсно" и незнам ...
Много полезна тема  Flutter , тъкмо ще разбера как стоят нещата
Защо само не виждам анкета  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия