Застраховане

  • 3 052
  • 32
Не съм съвсем сигурна дали съм за тук или за ДиС, ако съм в грешен форум - моля, модераторът да се чувства поканен да ме замете къмто правилния Simple Smile

Интересува  ме тези от вас, които имат застраховки - собствена, на съпруга, на други близки и т.н. - какво сте предпочели - застраховка "живот" или т.нар. спестовни застраховки, при които в края на периода се изплаща някаква сума и без да е настъпило застрахователно събитие? И ако искате, може да споделите кой застраховател сте предпочели и защо.

Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Aз не, мъжът ми има застраховка Живот. От работата и лична.
Виж целия пост
# 2
Само на Буба мъжа й ли има застрховка Shocked
Виж целия пост
# 3
Защо няма опция "Нямам" Crossing Arms

Само на Буба мъжа й ли има застрховка Shocked

 Joy
Виж целия пост
# 4
Мъжа ми като тегли кредит и му направиха застраховка Живот. Аз нямам, щото все не остават пари и за застраховка.
Виж целия пост
# 5
Мъжът ми има - живот и трудова злополука. Аз - само трудовата. Имуществото ни е застраховано.
Виж целия пост
# 6
Имам застарховка "Живот",мъжа ми-също.След 25 год,ако нищо не ми се е случило ще си взема внесените пари с лихва.застраховката е в евро и внасям сумата си веднъж годишно.
Виж целия пост
# 7
Лично аз нямам никаква,но брат ми и баща ми имат застраховка живот.
Виж целия пост
# 8
Аз имам застраховка живот в Алианц.
Виж целия пост
# 9
Никаква. Против застраховките съм.
Виж целия пост
# 10
Аз имам застраховка "Живот и трудова злополука" към AIG
Виж целия пост
# 11
Да се възползвам и аз от темата. Имаме ипотечен заем, направиха застраховка на мъжа ми в AIG, банката е ОББ. Трябва ли всяка година да я подновяваме или банката го прави, или самата застраховка важи за целия период?
Виж целия пост
# 12
Съвсем скоро направихме застраховка "Живот" и аз, и съпруга ми в полза на детето. За срок от 20 години е и в края на периода ако няма ( дано няма  Praynig ) събитие, получаваме застрахователната сума + натрупаните лихви. Застраховката е в евро, в Алианц. Тъй като дъщеря ни е на 7 години, детската спестовна застраховка не е много удачна, защото вноските до навършването на 18 години ще са в по-голям размер.
Виж целия пост
# 13
Аз имам застраховка "Живот и трудова злополука" към AIG

Това AIG, онова AIG ли е, което го финансира Буш. И какво ще стане ако фалира? Някой знае ли?
Виж целия пост
# 14
Опасно е да имаш застраховка живот за голяма сума. Стаяваш потенциална жертва в буквалния смисъл на жена си.

Бо, да! Това е същото AIG. AIG e огромна корпорация и има интереси в много сфери на бизнеса. В Бг присъства с AIG Животозастраховане и като собственик на БТК, чрез свой фонд.
Кво ще стане ли? Зависи. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия