кажете ми нещо за лекарството "magnerot"

  • 6 520
  • 32
здравейте настоящи и бъдещи мами.,тъй като моят док е в отпуск днес се наложи да посетя частен кабинет в Селена Пловдив имам от няколко дни спазми наподобяващи контракции и ме хвана шубето и затова отидох на частно защото немога да чакам док да се върне на работа.Там ме прегледаха много обстойно ,казаха че бебчето е много добре но все пак ми изписаха "magnerot" та ще ми каже ли някоя маминка дали го е взимала и какви са отзивите за него.Прочетох му листовката  и се притесних защото пише че е за опасност от аборт.Благодаря на всеки който може да ми отговори и се моля всичко да е наред и да изкарам една прекрасна втора бременност. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Това е магнезиев препарат и се изписва при такива случай с ненавременни по - силни контракции, за да успокои матката и да спре да контрахира.
Аз го пих около 3 - 4 месеца!!!
Виж целия пост
# 2
Не мисля,че имаш повод за притеснение! Тези хапчета се предписват при леки контракции от типа Бракстън-Хикс! Аз също съм ги пила в комбинация с "Но-шпа"! Все пак може да отидеш и при твоя лекар като се върне. Лека бременност и не се притеснявай!
Виж целия пост
# 3
Ако разровиш във форума ще видиш, че почти всяка втора бременна мама пие някаква магнезиева добавка (било магнерот, магнерич, магнезий диаспорал и т.н.). Успокоява контракции и мускулни крампи, които бременните често получават. Аз самата го пия 3х1 в комбинация с но-шпа. Така че, спокойно можеш да го пиеш, докато се върне твоят док и тогава да се посъветваш с него. Единственото му по-сериозно противопоказание е, ако имаш проблеми с бъбреците. Успех и лека бременност!
Виж целия пост
# 4
Не с епритеснявай,все пак лекар ти го е изписал.
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай,както ве4е са ти казали много се изписва и приема от бременни Peace
Виж целия пост
# 6
Нямаш ли доверие на доктора?Потърси второ мнение щом толкова те притеснява.
Виж целия пост
# 7
И аз съм пила магнерот и но-шпа, родих в Селена, не се тревожи-не вреди на бебето, почивай си повече и всичко ще е наред! Peace
Виж целия пост
# 8
не се притеснявай, аз нямах никакви проблеми с бременността, но много пътувах и доктора ми изписа магнерот за "всеки случай" за задържане...
Виж целия пост
# 9
Както са ти казали момичетата почти всички бременни пият някакъв магнезиев препарат. Аз пия магнерот от 3 месеца и засега всичко е ок. По-щадящ е за бъбреците от българския вариант Магнерич.
Виж целия пост
# 10
И аз го пиех от 6-и месец докато не влезнах в 9-и месец.Не се притеснявай голяма част от бременните  го пият Peace
Виж целия пост
# 11
И аз го пиех от 6 месец до края  Rolling Eyes като го взимах 3 х 2 табл. , когато имах по - силни контракции, а когато бяха по - леки 3 х 1 табл. Не се притеснявай и повече лежане , миличка  Hug Лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 12
Единственото, което знам за това лекарство е, че в България го изписват постоянно за щяло и нещяло. Всичките ми приятелки са го пили за всякакъв вид болежки или неразположения. Бременните ми приятелки в САЩ, обаче, с абсолютно същите оплаквания не са го пили и в крайна сметка всички родиха здрави бебета Laughing Та аз лично не виждам много смисъл, НО както и да е. Слушай лекаря, не мен, а ако се съмняваш потърси друг.
Виж целия пост
# 13
Довери се на лекаря Peace
Виж целия пост
# 14
Ако разровиш във форума ще видиш, че почти всяка втора бременна мама пие някаква магнезиева добавка (било магнерот, магнерич, магнезий диаспорал и т.н.). Успокоява контракции и мускулни крампи, които бременните често получават.
Peace По-изчерпателна не бих могла да бъда.
ПП:Пила съм Магнерич от 5-ти мес.Така че спокойно-щом док. преценява си го пий! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия