ако мъжът ми е гей

  • 5 338
  • 16

Как би се почувствалa ако мъжът ти се окаже гeй?
КАК ДА РАЗБЕРЕМ ДАЛИ МЪЖЪТ Е ГЕЙ? -http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=2224
Виж целия пост
# 1
КАК ДА РАЗБЕРЕМ ДАЛИ МЪЖЪТ Е ГЕЙ?
По профила?
Виж целия пост
# 2
Когато плачете на рамото му и по вас остават следи от спирала ,а вие сте без грим Mr. Green
Виж целия пост
# 3
А ако жената е?
Виж целия пост
# 4
Как би се почувствалa ако мъжът ти се окаже гeй?

Като мъжко момиче  Laughing
Виж целия пост
# 5
 newsm78
Защо трябва да ме интересува е ли е някой гей или не, че и да се вторачвам да го разпознавам  Rolling Eyes

Ако мъжът ми е гей, ок, за мен има други мъже, които не са. Пък знае ли човек, може и аз с жена да реша да пробвам, няма да съм по-назад от него, я Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Моето отношение към мъжете във форума е малко като към гейовете - много са ми симпатични, само да не са ми в къщата.
е к`во му е гейското един мъж да виси в този форум и да се интересува за доброто на детето си...

Ще си позволя да цитирам Сопрано . Ти ли си на аватара?  Mr. Green

аз съм на аватара...и к`во от това...ще се променят ли нещата  Simple Smile

Мъж да виси в тоз форум и да се интересува от доброто на детето си, нищо гейско, но да пуска такава тема, още с влизането си във форума ... ?  newsm78
Виж целия пост
# 7
Мотае ми се нещо из акъла, че всички гейове обожават Мадона, но може и да греша. newsm78
Виж целия пост
# 8
Мотае ми се нещо из акъла, че всички гейове обожават Мадона, но може и да греша. newsm78
Joy
Виж целия пост
# 9
Мотае ми се нещо из акъла, че всички гейове обожават Мадона, но може и да греша. newsm78
Joy

И Шер!
Виж целия пост
# 10
Ласи, как ви подава дисанционното-хвърля или внимателно подава, кака реже хляба-във въздуха или акуратно, акуратно ??!? го поставя на дъската.
Туй го е или писала някоя крива недоволна кака, дето е на сухо дълго или е попаднала на поредния малоум и се самоуверява, че ако е невъзпитан, 100 % е хетеросексуален; или е писано от някой, дето си е невъзпитан, та пак се самоуверява, че това е 100 % истинското кисело мляко, за което трябва да мечтае една жена.
Виж целия пост
# 11
По-страшно ще е ако напълнее.
Виж целия пост
# 12
Така като те гледам, мъжът ти само гей ще е, няма начин да е хетеросексуален.
Виж целия пост
# 13
Ти гледай сърцето на човека...  Whistling
 
Виж целия пост
# 14
Ти гледай сърцето на човека...  Whistling
 
ти към ритуално убийство ли я потикваш? Mr. Green Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия