Да е честит месец Рамазан на всички мюсюлмани в България.

  • 4 768
  • 73
Току що по Канал 1 слушах поздравленията на двама??? ходжи по случай началото на свещения за всички мюсюлмани месец Рамазан.
Да им е честит най-големия празник в годината. И ние българите често намазваме от него. Най-обичам домашно приготвени турски баклави. Simple Smile
Не можах да разбера защо един след друг поздравиха мюсюлманите двама ходжи - да не би и мюсюлманството в България да се е разделило на два независими синода като Българската църква.
Виж целия пост
# 1
Не бяха ли мюфтии ходжите? newsm78
Виж целия пост
# 2
Не бяха ли мюфтии ходжите? newsm78

Да де. Мюфтии бяха. Не съм много добре запознат с ранговете им. Въпроса беше че бяха двама един след друг. Сякаш и мюсюлманите си имат две независими мюфтийства.
Виж целия пост
# 3
Не бяха ли мюфтии ходжите? newsm78

Да де. Мюфтии бяха. Не съм много добре запознат с ранговете им. Въпроса беше че бяха двама един след друг. Сякаш и мюсюлманите си имат две независими мюфтийства.
И двамата ли говориха на турски ? Да не би вторият да е превел казаното от първия?
Виж целия пост
# 4
Тъй тъй,да им е честит!Гюлфие приятелко драга,ако ме четеш тука да знаеш направи повечко баклава,ще ви дойдем на гости с домочадието Grinning и е крайно време да дадеш вече тази рецепта срам нямаш да ме мъчиш така Crazy
Виж целия пост
# 5
И ние българите често намазваме от него. Най-обичам домашно приготвени турски баклави. Simple Smile

Вероотстъпник, за едната баклава продаде вярата.  Crossing Arms
Или си намазал нещо друго?  newsm78
Виж целия пост
# 6
Да им е честит  Peace
По този повод (може би  Thinking) вчера съседите ни донесоха 50кила прясно заклана овца.  Crazy Grinning
Виж целия пост
# 7
Честит празник на всички мюсюлмани!
Виж целия пост
# 8
Да им е честит. Само не се отваряйте на турска кухня, че ще трябва да взема лигавника.
Виж целия пост
# 9
Да е честит месецЪТ Рамазан на всички мюсюлмани в България, без Ахмед Доган и жалкото му обкръжение! Не знам там какво се казва за поздрав на турски, ама ги поздравявам де.
Виж целия пост
# 10
Месец Рамазан започва утре! Вчера беше празника на победата! Днес е деня за приготовления!
Не съм мюсюлманка, но ми е хубаво, че се е намерил някой да го честити!  Hug
Виж целия пост
# 11
Борка браво ,4е си се сетил .
Но да попитам на колко от вас им е приятно да слушат как пеят ходжите в софийските джамии?
Виж целия пост
# 12
Борка браво ,4е си се сетил .
Но да попитам на колко от вас им е приятно да слушат как пеят ходжите в софийските джамии?


На мен ми стана неприятно, когато пуснах Канал 1 и чух турска реч...Още не мога да преглътна и новините на турски.
Виж целия пост
# 13
Месец Рамазан започва утре! Вчера беше празника на победата! Днес е деня за приготовления!
Не съм мюсюлманка, но ми е хубаво, че се е намерил някой да го честити!  Hug


В България започва днес.

Честито и от мен!
Виж целия пост
# 14
Борка браво ,4е си се сетил .
Но да попитам на колко от вас им е приятно да слушат как пеят ходжите в софийските джамии?

Вероятно на толкова, на колкото жители на Истанбул и Ерусалим им е неприятен звъна на черковни камбани.
В София има една джамия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия