Един въпрос относно кръстниците

  • 657
  • 14
Момичета мисля да се кръщавам тъй като кръстниците ми нямат брак могат ли да ми станат кръстници или само 1 от тях ми става кръстник Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Няма никакво значение дали имат брак или не. В кръщелното ти ще бъде записано само едно име, важно е обаче кръстникът/кръстницата да е кръстен/а  Peace
Виж целия пост
# 2
Само единия става кръстник.Ще бъде записано само едно лице в кръщелното.
И при нас е така.
Виж целия пост
# 3
Няма никакво значение дали имат брак или не. В кръщелното ти ще бъде записано само едно име, важно е обаче кръстникът/кръстницата да е кръстен/а  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 4
Няма никакво значение дали имат брак или не. В кръщелното ти ще бъде записано само едно име, важно е обаче кръстникът/кръстницата да е кръстен/а  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 5
по принцип се пише името на кръстникът защото той е вашият кум а кумата може и да е друга след време .Но най важното е този който ще кръщава също да е кръстен.Весел празник.
Виж целия пост
# 6
по принцип се пише името на кръстникът защото той е вашият кум а кумата може и да е друга след време .Но най важното е този който ще кръщава също да е кръстен.Весел празник.
Thinking Аз никъде не разбрах,да става дума за кумовете от сватбата....,че говориш за кумове. newsm78 Но дори и да става дума за кумовете от сватбата е абсурдно,че се пише мъжа задължително-ако жената всъщност е по-близката приятелка на семейството и те искат нея?Разбрах,че момичето пита дали може двама кръстници,неженени да има,или само единият фигурира-ами ние с мъжа ми сме женени,преди седмица бяхме кръстници,но ще фигурирам само аз в документа,защото всъщност попа изиска само един човек и родителите решиха да съм аз-понеже аз съм близка приятелка с майката,мъжа ми им е приятел чрез мен Mr. GreenТа извод-така или иначе ще пише само един кръстник/кръстница,но няма значение никакво дали ще е жената или мъжа-това го определяш ти,bocito.Задължително е да е кръстен кръстника!
Виж целия пост
# 7
По принцип само едно име фигурира на кръщелното. Да ама се оказа че може и двама кръстници да има. Ние със съпруга ми сме кръстници на двете деца на наши приятели и в кръщелните им фигурират и моето име и името на мъжа ми.
Виж целия пост
# 8
само едно име се записва в кръщелното ти свидетелство, ти си решаваш мъжа или жената да те кръстят и няма никакво значение дали са семейни, важно е да са кръстени  Peace
Виж целия пост
# 9
само едно име се записва в кръщелното ти свидетелство, ти си решаваш мъжа или жената да те кръстят и няма никакво значение дали са семейни, важно е да са кръстени  Peace
Точно така.
Виж целия пост
# 10
Ти си решаваш дали кръстник да ти е мъжът или жената
Виж целия пост
# 11
Няма значение дали имат брак . Нашите нямат и когато дойде моментът да се кръщава малката ще изберем един от двамата Peace
Виж целия пост
# 12
Имойте нямат брак но това не им пречи
Виж целия пост
# 13
Както вече са ти писали, кръстник става само 1 човек, който задължително трябва да е кръстен. Бракът няма значение в случая.
Виж целия пост
# 14
Няма никакво значение дали имат брак или не. В кръщелното ти ще бъде записано само едно име, важно е обаче кръстникът/кръстницата да е кръстен/а  Peace
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия