Пичове сори, че използвам този форум за подобни цели, но знам, че тука има доста отзичиви хора... Моля малко за хелп, ако сте запознати...
Тая нощ ми се появи това ... http://hd123.hit.bg/1asdb.jpg Малко ми беше притеснено и трудно заспах, но от това да ми се появи тъмно петно на носа, ужаснооо е Sad Бях на доктор и щях да му хвърля един бой, изписа ми някви хапчета за избелване на кожата и ми предложи пилинг процедура. Демек боядисване на ръждата, вместо да открие причината и лекуването й. По принцип имам проблемна кожа, бенки + много лека себорея, която изчезна преди няколко месеца (използвам нон стоп мазила).. На 20 съм и чак сега ми се изчисти тялото от пъпки, като от време на време по лицето ми се появяват малко... Търся много добър дерматалог, който ще ми помогне веднъж за винаги да си реша проблема с кожата, ако знаете и петното какво представля, моля помагайте. Предстоеше ми заминаване извън бг и излизане с нова мадама и куп други неща, но нееее, трябва да изникне все нещо... Sad
Имам и бял език, налепи, бях при доктор и пак нищо не можа да ми каже, как може да са толкова некомпетентни.....
Виж целия пост