Пробиване на уши - къде в София?

  • 7 684
  • 7
Моля ви, помогнете ми с информация. Дъщеря ми е на 5 г. и много ме врънка да й пробием ушите. Потърсих около нас такъв салон - не можах да намеря. Моля ви, ако знаете някъде около Красно село, Хиподрума място, където се пробиват уши на хлапета - кажете ми. А ако имате лични впечатления - споделете. Предварително благодаря на всички
Виж целия пост
# 1
По съвет на позната отидохме в Визаж на Витошка изришно ми каза там, а не проимерно е Ситито, т.к. козметичката в Ситито се сменяла често ... инфото ми е от март-април месец.
Цената беше 20 лв с обичките, толкова е на другите места, но аз исках някъде, за където имам отзиви
Виж целия пост
# 2
Моята дъщеря е на 4г.,още като стана на 1г. и пробихме ушичките при златар,с пистолет и от там взехме и медицинските обици.Не съм обикаляла, а в нашия квартал,ние сме в Овча купел.Независимо,че не я заведох в някой си салон,със слава,всичко беше наред и си е.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви. Намерих в Красно село козметичен салон, където пробиват уши. Седнахме, но малката се отказа, защото "бабата" не й хареса. Ще пробваме пак по-късно, когато реши...
Виж целия пост
# 4
И мен ме интересува. Има ли някъде човек с медицинско образование, който да извършва това?
Виж целия пост
# 5
И мен ме интересува. Има ли някъде човек с медицинско образование, който да извършва това?

Аз водих Габриела в УНГ кабинет във Вита. Реших, че е по-сигурно, отколкото в козметичен салон.
Виж целия пост
# 6
Мерси, Яни! Точно това имах предвид!
Виж целия пост
# 7
zdraveite.Az jiveia v Sveta Troica i iskam da si napravia oshte 1 dupka na liavotot uho,no ne znam kude!! Dori moje i da e niakude v centura niama znachenie.POMOGNETE MI
 Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия