Бурканчета за детска кухня

  • 56 697
  • 251
Здравейте
имам следния въпрос ще записваме синковеца на кухня но трябват някакви бурканчета
Моля ако знаете какви и откаде да ги вземе кажете

благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Бурканчетата са малки стъклени с винтови капачки от старите на Ганчев. Сега съм виждала само едни пюрета Hello, които все още се продават в такива бурканчета. Чувала съм че по пазарите се продават такива бурканчета, а и в пунктовете за изкупуване на стъклен амбалаж. На нас ни искаха 30 бурканчета и 60 капачки.
Виж целия пост
# 2
да и на нас ни искат 30 бурканчета и 60 капачки
Виж целия пост
# 3
Не знам от кой град сте,но на нас в Димитровград ни искат 6 бурканчета със широко отгоре за да се сипва по-лесно храната.Вземам си супата,основно и десерт и оставям 3 бурканчета за следващия ден.Тогава оставям празните и вземам пълните Peace
Виж целия пост
# 4
Здравей ние сме от Варна и от утре сме на кухня при нас искат 3 бурканчета .Всеки път си носиш сипват ти на място и така всеки ден включително  събота и неделя.Взеx си бурканчета от стъкло от домашни потреби да не поема миризмите,понеже пластмасовите имай в предвид че поемат.Също така и термо чантичка за да задържа топлината Peace
Виж целия пост
# 5
При нас също си носиш бурканчета - 3 бр. всеки ден и в тях ни сипват храната на момента. Неписано правило е да са с широко гърло, иначе лелките правят физиономии и нарочно ти дават бурканчетата целите омазани. В петък може да се вземе двойна порция, но събота и неделя не работят. Сега през лятото също почиват цял месец.
Виж целия пост
# 6
И пюретата на "Ам-Ам" са с такива капачки.
Виж целия пост
# 7
ей,къде това в софия Whistling тук във Варна няма такива екстри,носиш си бурканчетата и ти сипват на място Peace
Виж целия пост
# 8
И мен ме чака същото....в София.
30 бурканчета-60 капачки.
Къде ще ги търся....ум да ти зайде.
21ви век сме.
Ужас Crazy
Виж целия пост
# 9
Тъкмо казвах на мъжа ми, че ще проуча за детската кухня и като видях тази тема лошо ми стана!  newsm78 май съм виждала бурканчета да се продават на "Женския пазар"!
Виж целия пост
# 10
И на мен ми казаха, че на Женския пазар продавали. Друг вариант са пюретата Ам-Ам и Hello.
Можете да поразпитате и други майки, ако имат излишни. Аз направих така. Оказа, че всяка има по няколко и щяха да ми услужат.
Виж целия пост
# 11
На Женския пазар има и бурканчета и капачки  Peace
Виж целия пост
# 12
От София сме
благодаря на всички
ще търся пък дажидим дали ще намеря
Виж целия пост
# 13
Българските плодови пюрета на АМ АМ са в такива бурканчета, но купувай САМО  тези от 90 гр. защото тези от 80 гр. не ги приемат в кухнята.
Виж целия пост
# 14
190 ml  са бурканчетата, капачки има по пазарите или в магазините за 1 лв.
С бурканите и ние видяхме голям зор - изхвърлихме едни сладка от мазето и една позната ми даде малко.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия