Септември месец - края на лятото

  • 22 365
  • 564
Айде цоп на новата тема.
Нямам вдъхновение за заглавие нещо Tired
Виж целия пост
# 1
Айде цоп на новата тема.
Нямам вдъхновение за заглавие нещо Tired
Затова пък с вдъхновение се записвам  Hug На всички пожелавам едни прекрасен септември! Най-прекрасния - за Светланката!  Heart Eyes
Аз имам нужда от вашата положителна енергия точно днес! Знам кой трябва да ме мисли с добро, за да успея!  Hug
Херич, забравих в старата тема да отбележа... Ама много красив си го създала тоз дребния синеокия! Кво се моташ за сестриче, просто ти се чудя  Thinking
Виж целия пост
# 2
И аз се включвам  за да пожелая на Светлето най-прекрасния септември  Heart Eyes
На бременеещите леко и безпроблемно , на бебеправещите - успешно  Hug

Рени , изпращам ти и моята положителна енергия  Hug
Виж целия пост
# 3
Херич, забравих в старата тема да отбележа... Ама много красив си го създала тоз дребния синеокия! Кво се моташ за сестриче, просто ти се чудя  Thinking
Имаш моята положителна енегрия Heart Eyes
А за Слави мерси Heart Eyes убав много ама и много проклет...в туй му е чара май Mr. Green Снощи в 2ч. скочи да търси дядо си и бау-бау  Twisted Evil та до 4ч. му обяснявахме, че кучето спи и дядо му също Mr. Green
За сестричка незнам Tired Пробваме вече почти шест месеца и не става. Оказа се, че нямах овулация...сега пия пак едни хапове...ама сме и с мъжки стерилитет та направо незнам Tired Но една приятелка имаше видение...че имам женско...кръщавам го Александра и тя е кръстницата Mr. Green Но в новата къща имам и женска стая...в нежно лилаво Laughing Мечти...мечти.... Ама колкото били големи мечтите на човек..толкова бил голям той Sunglasses И никой неможе да ми вземе мечтите...та си мечтая.
Виж целия пост
# 4
Да ви е на късмет новата темичка!

Херка това за мечтите е вярно и аз съм го чувала
и според мен е така Hug·

Нещо ми е тягостно ама дано се съвзема·
От година насам късмета ми съвсем забегна
ама дано се завърне отново Praynig·
Лек и успешен ден на всички Hug·
Виж целия пост
# 5
Септември е месецът с най-прекрасното небе - наситено синьо и прозрачно. Всичко още е зелено, само кестените почват да рижавеят и да ни замерват с лъскавите си плодове. Жегата отмина, на човек му идва желание за работа, а на някои тукприсъстващи - за раждане. Децата се стягат за училище, а някои нямат търпение да скокнат в свободния студентски живот, далеч от тате и мама.

И насред всичко това моята къща е без прозорци и ще имам възможността да попивам небето още един час, докато дойдат майсторите.

Наслука през септември!
Виж целия пост
# 6
Здравейте  Hug
Включвам се и аз да пожелая много хубав и изпълнен с добри новини и събития месец.  Praynig Hug

Рени    Hug и от мене имаш много положителна енергия  Hug Heart Eyes
Херка   Hug важното е да не се отказвате от мечтите си  Hug Ще стане  Praynig  Peace

На всички весела седмица  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 7
Хайде честит ни нов месец. Нека е усмихнат и успешен, да ни донесе един жив и здрав малък мъж и още много положителни тестове. СветълчеHug.
Рени, имаш и моята положителна енергия и чакам с нетърпение да се запозная на живо с прекрасния ти малък мъж и с теб, разбира се  Heart Eyes.
Херко, няма да ми се предаваш - ще стане. Явно ще е по-трудно и по-бавно, но ще стане. Не може тоя щурчо сладък да го оставите самичък  Wink. Пожелавам ти търпение и силици до прекрасен резултат.
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 8
Септември месец за мен е свързан с емоции и двете крайности. За съжаление лошите надделяват, но се надявам да дойде ден, в който хубавите да имат превес.
Успешен месец на всички от мен, да бъде най-победния за Светланка и най-туптящия за рони  Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 9
Септември месец за мен е свързан с емоции и двете крайности. За съжаление лошите надделяват, но се надявам да дойде ден, в който хубавите да имат превес.
Моето другарче е изказало мислите ми.  Hug Дано вече да е тръгнала възходящата амплитуда и този септември да ни донесе нужния ни оптимизъм.

РенчеHug. И лек път към България. /направо си ми различен човек с това рядко мелодично немско никче Wink/

И аз да си измоля за стиснати палци тези дни. В сряда ще ми бъдете голяма опора, да си го знаете.  Hug  bouquet

Виж целия пост
# 10
Рони   Hug   аз моите почвам от днес да ги стискам миличка   Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Praynig

И за мен септември е свързан с двете крайности ... Тъжната - този месец  става една година от когато се опитваме за бебче . Tired
Радостната -  на 21-ви оглупявам с още една година  Mr. Green Crazy hahaha
Виж целия пост
# 11
рони в сряда имаме двугодишнина от сватбата и като си паля сватбените свещи ще се помоля с теб всичко да е наред! Стискам палци още от сега  fingerscrossed
Виж целия пост
# 12
хайде и аз да пожелая много щастлив Септември,пълен с хубави новини и много нови бременни!
Светле,нека това е твоят много щастлив месец! Hug
Рони,нека е страхотен и за теб и за малкото сърце ,под твоето сърце! Heart Eyes
Нерка,стискам палци и на теб,може пък този месец да е и вашият,та да се включиш в кореместата тема.  bouquet

 Нека всички бебчета да са здрави,бременелките спокойни,а другите - скоро бременни. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Нов месец, нов късмет за всички
Светле, мноого скоро да гушнеш бебчо
Рони от сърце ти пожелавам да видиш едно силно тупкащо сърчице
На Хера на Ася на Мърморана, на всички пожелавам скоро да видят  EFP
На бременните ми колежки, много спокойствие и по-малко паранои
а всички бебчовци, да папкат, да пълнят памперси и само да радват мама и тате
и да не забравя
 newsm59  на малката принцеса на Алина с пожелание за много здраве и щастливо детство, а януари да стане една послушна кака

                                          
Виж целия пост
# 14
 Hug Благодаря за милите пожелания, милинки!

Ренка, имаш всичката ми полжителна енергия днес! Аз с бременната си тиква съм изпуснала, че си идваш в БГ.  ooooh!

Хера, има една мисъл, която много харесвам и съм убедена, че с пълна сила важи и за теб: Да вярваш силно, означава наполовина да си победил. Искрено стискам палци в най-скоро време Слави да си има компания в пощуряването ви.  Peace

Лилибон, кога заминава студентът? Как се чувства мама в тази връзка? Сигурно не е лесно за родителите, колкото и да сме наясно,че такъв момент винаги идва.  Hug

Рони, имаш и моите много силностиснати палци за сряда.  Hug

Гушам ви наред!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия