МИСЛЯ ЧЕ НАПРАВИХ СПОНТАНЕН АБОРТ

  • 3 118
  • 16
Момичета бях си направила тест за бременост и беше положителен, но четири дне след дата на закъснение започнах да кървя. Ходих на лекар, но не ми изписаха нищо. Казаха, че явно има бременост, но нещо не виждат и нищо не ми изписаха нищо. От днес изхвърлям съсиръци и кръвотечението сезасили, ккато при силна менструация. Утре пак съм на лекар. Дали има шанс да съм задържала детето или със сигурност съм направила абор? Преди 4 дена оперираха детето ми и имах много силни преживявания. Толкова много искахме да си имаме второ и така се радвах
Виж целия пост
# 1
Не съм компетентна за съжаление, но друго нещо си мисля - защо утре, а  не още днес да потърсиш лекар ?
Виж целия пост
# 2
Много съжалявам миличка! Cry
Мисля, че няма шанс да си го задържала след като падат съсиреци!
Моя приятелка преди 2 месеца така загуби бебчето си в първите седмици на бременността!
Виж целия пост
# 3
Мила Ети, не знам какво да ти кажа, освен че те прегръщам и искам да ти дам кураж. При тези съсиреци според мен няма шанс да запазиш бебето. Но все пак аз не съм лекар. Виж какво ще ти кажат утре. Надявам се, че операцията на детето ти е минала добре и пожелавам бързо възстановяване.
Виж целия пост
# 4
Миличка, Ети, стискам палци всичко да е наред. ПраЩам ти полойителна енергия Hug
Виж целия пост
# 5
Ети, при 4 дни закъснение е нормално да не виждат нищо на ехограф - едва след 10 ден. Именно поради тази причина тези дни до 10 след закъснение се считат за рискови и много вероятни за изхвърляне на плода. Не искам и не мога да те успокоя, но по-добре че е станало сега, вместо на по-късен етап, когато може би щеше да се стигне до лекарска намеса.
Не знам от колко време опитвате, но ако е достатъчно дълго - говори с лекаря ти за това, евентуално може да имаш проблем със задържането, което, ако е единствен проблем (тоест ако имаш просто недостиг на прогестерон, а явно е така, защото оплождане става, но задържане не) - с прием на Утрогестан или Дуфастон това ще се коригира и следващата ти бременност ще бъде успешна.
Гушкам те и мисли позитивно Hug
Виж целия пост
# 6
Благодаря момичета!
Стеф, мисля, че си права при първата си бременност пих Дуфастон първите 3 месеца, но ме е яд на тази млада лекарка, която беше дежурна, защото като бях при нея кървенето беше много леко и имаше шанс да се спаси бременността,а тя ми прави вагинален преглед и не ми изписа нищо, а тук без рецепта не можеш да си купиш дори но шпа.
Виж целия пост
# 7
Ети,преживяла съм същото и знам как се чувстваш.Трябвало е при прокървяването да ти назначат прогестерон и да лежиш под наблюдение ,но .......и с мен постъпиха така .. Cry
Виж целия пост
# 8
Ети,преживяла съм същото и знам как се чувстваш.Трябвало е при прокървяването да ти назначат прогестерон и да лежиш под наблюдение ,но .......и с мен постъпиха така .. Cry

 #Cussing out #2gunfireНекадърници!
Виж целия пост
# 9
Много мъчно ми стана Cry
Преживях същото нещо вечерта.
Трябваше да ми дойде на 28ми август, а ми закъсня, преди това имах ръждиво зацапване около 25-26 и после спря.
На 30ти пак се появи ръждиво зацапване, направих си тест и беше положителен. Посетих доктора, но той ми каза че след като е толкова ранен етап и кървя, сигурно бременността не е витална и ще направя аборт. Не ми предписа абсолютно нищо, заяви ми че природата си знаела работата.
Днес в 3:00 прокървих жестоко, в началото розова, а после ярко червена кръв, много ме боли ниско долу. Не знам как ще изкарам деня.
Мисля че всичко свърши, толкова ми е гадно, толкова много исках да имам още едно дете.
Виж целия пост
# 10
Най добре върви на доктор  Peace
Виж целия пост
# 11
Канди ,отиди на доктор.
Виж целия пост
# 12
Канди,
моля те, отиди на лекар! Всичко, което описваш, много прилича на моята извънматочна бременност! Дано да не е най-лошото! Praynig Tired
Виж целия пост
# 13
Аз вчера бях на доктор към 18:00 часа, а това се случи в 3:00.
Той ме видя на вагинален ехограф и каза че имало нещо в матката, но било много оптимистично да се каже / 4 дни закъснение/ . Предупреди ме, че ако е аборт ще бъде доста по -обилно от мензис, за съжаление така и стана.
С ехографа точно това гледа, да не е извънматочна бременност, за мой късмет каза че не е.
Вече не ме боли само си кървя има и съсиреци. Като се върне мъжът ми от работа, пак ще отида на доктор.
Това е, загубих го. 
Виж целия пост
# 14
Канди и Ети, много съжалявам за това, което ви се е случило  Cry
Силно вярвам, че скоро отново ще видите двете чертички и всичко ще мине нормално  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия