случвало ли ви се е...?

  • 1 528
  • 23
моята позната е бременна и и остават 5 дена до термина.Обаче в последните 2-3 се нацепи страшно много и корема и стана много червен а и също (най гадното я сърби страшно мнофо) и неможе да спи по цяла вечер.Моля ви ако знаете някакъв крем или нещо друго да ми пишете.Благодаря предватително
Виж целия пост
# 1
За стриите крем няма. Т.е с каквото и да ги маже няма да изчезнат. Аз лично ползвах бебешко олио. Сърбежът е от разтягането на кожата.
Виж целия пост
# 2
тя не се претиснява от стиите а от този непоносим сърбеш.офф дано да ражда по барзо че ми е много мила да я гледам така
Виж целия пост
# 3
И аз бях така - няма лек за сърбежа.
Само има един крем за стрии и целулит на Евелин "3Д" с охлаждащ ефект - от него малко се охлаждах и успокоявах!!!
Виж целия пост
# 4
аз се мажех с бебешко олио и ме успокояваше  Rolling Eyes  за малко
Виж целия пост
# 5
Преварен зехтин или преварена мас съм чувала,че помагат
Виж целия пост
# 6
На мен нищо не ми помагаше.
Виж целия пост
# 7
И на мен нищо не ми помагаше и така хубаво се нацепих Mr. Green
Виж целия пост
# 8
На мен нищо не ми помагаше .Като се намажех с олио за момент спираше да ме сърби но после пак  започваше наносво #Crazy
Виж целия пост
# 9
Аз се мажа по 100 пъти на ден с всякакви мазила. Далеч съм от мисълта, че ще предотвратя появата на стрии, но поне облекчава сърбежа. Иначе мога да се дръгна като крастава.  Помага ми крема против стрии на Матерн и лосион Дав, на който пише Intensive Lotion for extra dry skin.
Виж целия пост
# 10
За стриите крем няма. Т.е с каквото и да ги маже няма да изчезнат. Аз лично ползвах бебешко олио. Сърбежът е от разтягането на кожата.
Peace
Съгласна съм.
Аз също бях така. Коремът ми се нацепи страшно много, а за сърбежа въобще не искам да се сещам... Истината е, че с каквото и да се мажех сърбежа не се облекчаваше. Може би за минута, две и после пак започваше.
Виж целия пост
# 11
Има един крем против вече появили се стрии, на Мустела е. Аз лично съм много доволна от него, но трябва стриите да се третират веднага след появяването им.
Виж целия пост
# 12
Ами нали ти казах само тоя охлаждащия на евелин спасявашя положението
Сега го намерих
Ето го и него:

Май това беше!!!
Виж целия пост
# 13
Ох, да ,случи ми се............... TiredМазах се през цялата бременност с разни мазила и точно в деветият месец корема ми адски се нацепи,сърбеше ме постоянно,мажех се с мляко за тяло,което  малко успокояваше нещата,временно!
Виж целия пост
# 14
Да, в деветия месец. И аз мислех, че ми се е нацепил корема, но си беше обрив със страшни сърбежи, след това се преместиха и по краката, ръцете, подмишниците  Sad Много често става въпрос за състояние в края на бременността, което се нарича PUPPP. Накрая щях да се побъркам от сърбежи, изписаха ми кремче хидрокортизон и се оправих за няколко дни. Иначе обикновено обрива и сърбежите преминават с раждането, но на мен ми оставаше още време до него  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия