Адаптирано мляко-с какво да сменя Фризо ХА

  • 1 430
  • 8
Здравейте момичета.В момента сме на АМ Фризо ХА,но педиатърката ни каза ,че вече можем да го сменим.Та въпроса ми е кое мляко бихте ми препоръчали вие или да си минем на Фризо 2  Thinking
Благодаря ви предварително Hug
Виж целия пост
# 1
Ами ако си го яде ХА-то защо ти е да сменяш?И без това ХА е по-щадящо за стомахчето Peace
Само дето май излиза по-скъпо...но иначе наистина ако смениш е по-добре да е пак Фризо Peace
Виж целия пост
# 2
Преди време бях пред същата дилема. Момичетата във форума и педи ме посъветваха да мина на Фризолак, защото се предполага, че е най-близо по състав до Фризо ХА, а смяната на млеката не е препоръчителна. Така и направих и съм доволна.
Виж целия пост
# 3
Ивая пиеше такова от 2-3 месец.
Бързо бързо премина на друга марка мляко, но адски се запичаше и аз го смених.
Останах доволна.

Във вашия случай вероятно е най - добре да си останете на Фризо. Знам ли.
Може би някое с пробиотик също е вариант...
Виж целия пост
# 4
ами това го дават да се пие до годинка, защо искаш да сменяш? сигурно ли е, че не е налице АБКМ?
Виж целия пост
# 5
ами това го дават да се пие до годинка, защо искаш да сменяш? сигурно ли е, че не е налице АБКМ?
Още от самото начало сме с това мляко но тогава доки ми каза да го пием поне първите 6 месеца.Сега като бяхме на консултация каза че вече можем да го сменим
Виж целия пост
# 6
Премини на Фризолак
Виж целия пост
# 7
Алекс пиеше 10 месеца Фризопеп защото бяхме със съмнение за АБКМ.
След това минахме на Фризо ХА за два месеца и от 2 дни пием Фризо 2.
Не мисля, че Фризо е най-добрата марка, но не е добре да се сменя АМ, а и му понася добре, така, че моят съвет е да минеш на Фризо 2  Peace
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви много сигурно ще минем на Фризо 2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия