Статия във в. "Струма"

  • 1 032
  • 16
34 млади майки кърмиха показно бебетата си, лекарка в Женева призна: Третото си дете кърмих 6,5 години   
 
     
 
 
Майки кърмачки от Бобов дол направиха показно кърмене
     34 млади майки от миньорската община Бобов дол вчера се събраха в общината и направиха показно кърмене на децата си. Те заявиха, че от майчината кърма по-добро няма. Лекция пред тях изнесе д-р Румяна Модева, която работи към здравна организация в Женева. Тя заяви пред младите кърмачки, че третото й дете е момче и го е кърмила 6 години и половина. Това е третата среща на д-р Модева с бобовдолки. Целта е да се изгради регионален център за консултации на майки и деца и банка за майчина кърма. Ще се обучат акушери и микропедиатри, които да се грижат за подрастващото поколение на Бобов дол. 
Виж целия пост
# 1
Браво! Значи все пак и тук се прави нещо за поощряване на кърменето!
Виж целия пост
# 2
Евалата! Дано им е успешно начинанието и да има още такива!



(ама 6,5 години...брях  Shocked )
Виж целия пост
# 3
Тя заяви пред младите кърмачки, че третото й дете е момче и го е кърмила 6 години и половина.

 #Crazy  Абе къде са тия от Агенция "Закрила на детето"?!  Rolling Eyes
Аз на това вече не му викам кърмене!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Стига де, Зъхи, не се отклонявай - виж какво хубаво начинание са започнали! И център за консултации, че и БМК!!
Виж целия пост
# 5
Стига де, Зъхи, не се отклонявай - виж какво хубаво начинание са започнали! И център за консултации, че и БМК!!

Браво де, браво!  Tired
Ама тая там - организаторката ли беше, лекторката ли, тя е болна, милата! Те и лудите кърмят, така че да не викаме на всички - "Уррра!"  Wink 
Виж целия пост
# 6
Много хубаво нещо са започнали жените - браво, дано и другаде да се случват такива работи. За женевската докторка от български произход не знам smile3506 - на мен 6 години и половина ми се видят много... неестествено много. Ама то си е нейна работа на жената.
Виж целия пост
# 7
[Ама тая там - организаторката ли беше, лекторката ли, тя е болна, милата!

Алоу, какви са тия определения, каква агенция - то детето явно вече не е на 6, 5.
Виж целия пост
# 8
[Ама тая там - организаторката ли беше, лекторката ли, тя е болна, милата!

Алоу, какви са тия определения, каква агенция - то детето явно вече не е на 6, 5.

А да, това мнооого променя нещата!  Laughing
Ивче, не го приемай лично, ама все пак - на 7 години те се заглеждат вече по цици, бе, човек! Как ще го кърмиш?!  Shocked Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Ивче, не го приемай лично, ама все пак - на 7 години те се заглеждат вече по цици, бе, човек! Как ще го кърмиш?!  Shocked Rolling Eyes
Ех, как си знаех, че ще го кажеш Laughing. Виж сега, на нас може и да ни изглежда неестествено, но пък определения от сорта, без да познаваме от близо участниците в ситуацията, ми се виждат ммм, как да кажа...
Виж целия пост
# 10
Е, ти пък сега! Щом некърмещите майки тук във форума автоматично стават "патици", не виждам що да не си кажем думата и за другата крайност!  Wink  Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
какво отколонявате темата. Явно жената наистина е с две гърди "ЗА" каузата. А събирането си заслужава темата!
Виж целия пост
# 12
Е, ти пък сега! Щом некърмещите майки тук във форума автоматично стават "патици", не виждам що да не си кажем думата и за другата крайност! Wink Crossing Arms
А първокласниците - цицомани!  rotfImbo rotfImbo


какво отколонявате темата. Явно жената наистина е с две гърди "ЗА" каузата. А събирането си заслужава темата!
Права си. Извинявам се за оф-овете.
Виж целия пост
# 13
Присъединявам се към извиненията, ама не можах да се стърпя просто!  Blush
Виж целия пост
# 14
На мене 6.5 години ми се струва напълно нормално, даже чудесно hahaha hahaha hahaha
Давай, Бу newsm28, че много станахме офовете Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия