Търся спешно

  • 1 033
  • 5
Здравейте мили момичета!
Пуснах същата тема в друг раздел,но нямам никакъв отговор,реших да пусна темата тук,защото някои мами ме познават и защото отново търся един вид помощ.
Търся квартира в София за 10 дена,в период от 04.09 до 14.09.Тъй като нямам финансова възможност да платя квартирата затова предлагам срещу това гледане на деца и помощ в домакинството в следобедните часове.Другият вариант който ми се върти в главата да работя в следобедните часове,но незнам кой и къде ще ме вземе само за 10 дена и със заработените пари да си платя квартирата.
Ще ставам ученичка,записала съм се да уча задочно,малко е лудо,защото реших да следвам мечтите си,но май с голо д..е няма да стане  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Uspeh, Natalka!!!Evala prosto!!! Ama zashto Sofiq,a ne Varna? Za sajalenie v Sf ne moga da ti predloja nishto Sad
Виж целия пост
# 2
Браво на теб! Дано някоя мама от София се отзове. Кажи какво си записала и къде, ако не е тайна!
Виж целия пост
# 3
ММка,избрах София,защото е по-близо до Плевен.
мимоза,записах се в професионална гимназия,задочно двугодишно обучение,профил фотография.Това ми е една от мечтите.
Виж целия пост
# 4
Наталче, успех! Peace Другата седмица може да намина към Сф, пиши ми на ЛС къде си, ако можем да се видим! Hug
Виж целия пост
# 5
 Тази нощ пътувам, но на път съм да се откажа,оставям телефона на RAVIA ,който иска да се види с мен,ще се радвам да се запозная с вас момичета   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия