възможно ли е това според вас

  • 1 013
  • 7
Здравейте! Сега ще ви опиша нашият проблем: В петък вечерта към полунощ малкият се събуди с повръщане, веднага му дадох натриев цитрат и му сложих свещичка вомитусхил , след това през интеряал от време повърна още 2 пъти.На сутринта като че ли всичко беше утихнало, продължавах с натриевия цитрат и сжещичките, като същевременно с това му давах и глюкозаа....нямяше  Т  нито разстройство. През нощта  кум 2,30 се събуди отново с повръщане еднократно, а през деня нямаше никакъв проблем и така се повтори общо 3 нощти.Днес бяхме при педиатъра , според нея е възможно вируса да е възпалил и ушичките,защото вечер когато се събуждаше и повръщаше се хващаше за ушенцата.Изписа му капки отипакс и суметролим, гърлото му е спокйно. Та въпросът ми е възможно ли е да се събужда нощем и да повръща в резултат на възпаление в ушите newsm78 Благодаря......
Виж целия пост
# 1
Щом има болка в ушите го заведи на специалист УНГ, за да се види какъв е проблемът.
Виж целия пост
# 2
Според мен детето повръща от вируса, а не от ушетата. Възпалението на ушичките е именно следствие от инфекцията. Мария започна с повръщане на всеки 3-5 мин в продължение на 12ч. След това  разреди на 2-3 часа. И продължи да повръща ежедневно в продължение на 6 дена.
Виж целия пост
# 3
Благодаря Ви момичета за отговорите   bouquetСподелете как овладявате повръщането?
Виж целия пост
# 4
Благодаря Ви момичета за отговорите   bouquetСподелете как овладявате повръщането?

Със свещички или капки Вомитусхил и Натриев цитрат за възстановяване на електролитния баланс.
Виж целия пост
# 5
Благодаря Ви момичета за отговорите   bouquetСподелете как овладявате повръщането?

Със свещички или капки Вомитусхил и Натриев цитрат за възстановяване на електролитния баланс.
PeaceИ ние със същото. Чай от мента или джоджен
Виж целия пост
# 6
Най-вероятно е вирус,който ще отшуми за няколко дни.Забелязвам,че колкото по-голямо става детето,толкова по-леко преминава специално летния вирус с повръщането.И ние го изкарахме,но за два дни и му мина.Не мога да разбера обаче защо тия лекари продължават да го изписват този суметролим за щяло и нещяло,колкото да се презастраховат и за лично успокоение,че нещо са изписали.За мен това лекарство е пълен боклук.
Виж целия пост
# 7
Най-вероятно е вирус,който ще отшуми за няколко дни.Забелязвам,че колкото по-голямо става детето,толкова по-леко преминава специално летния вирус с повръщането.И ние го изкарахме,но за два дни и му мина.Не мога да разбера обаче защо тия лекари продължават да го изписват този суметролим за щяло и нещяло,колкото да се презастраховат и за лично успокоение,че нещо са изписали.За мен това лекарство е пълен боклук.
Изписват го,защото явно залежава в складовете-политика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия