Повръщане и разтройство ,заради кърмене

  • 781
  • 2
Възможно ли е ,заради това ,че с бебето ми ( на 1г.и 1м.) бяхме разделени за една седмица ,при което аз се изцеждах ,а той беше на АМ ,сега да повръща и да има разтройство ,защото кърмата ми е променила качествата си?
Теоретично знам ,че въпроса ми е повече от нелеп.Напълно съм наясно ,че кърмата е най-добрата храна за болно дете и въобще е по-добрата алтернатива пред АМ ,но моята бавачка като "виетнамска капка" всеки ден ми набива в главата ,че сина ми не е хванал летния вирус с повръщане и разстройство ,ами кърмата ми е станала вредна ,заради това ,че колокото и да съм изцеждала е оставало мляко в млечните канали и съм получавала някакъв вид мастит.Единственото ,което ме кара да се замисля по въпроса е ,че наистина не се изцеждах докрай и ,че имах гъбички на зърната- поне така си мисля и се мазах с Дактакорт и после Дактарин-Гел преди кърмене.Уж проблема отшумя.В него период го кърмех по-рядко ,но сега след като се разболя и не желае да яде и пие нищо ,само на гърдите ми не отказва. Mr. Green
Който смята ,че въпроса е глупав ,спокойно може да пусне ей тази иконка  hahaha Ако обаче ,някой може научно да докаже тезата в заглавието на темата ,ще съм му благодарна. Crazy
Виж целия пост
# 1
Мисля, че сина ти е пипнал летния вирус с повръщане и разстройство.
Кърмата ти няма как да стане вредна.
Ако има някакви гъбички, те са отвън по кожата предполагам, и след като си ги лекувала би трябвало да са заминали.
Таз работа лесно се разбира. Разстройство от гъбички води след себе си и кофти подсичане.
Ако забелязваш подобно нещо, би могла да поискаш лекарят ви да пусне едно изследване да се види ще намерят ли гъбички в акото или не.
Но това пак не значи, че кърмата е станала вредна.
И не се тревожи, няма да ти се смеем. Всеки си има по някой "доброжелател", който му пили на главата кое било вредно.
В случая с бавачката поне не ти е роднина...
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много за отговора и ценния съвет за изследването firebirdbouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия