Любими стари, детски/недетски сериали

  • 92 242
  • 248
Това са сериалите, които съм пораснала, предполагам, че и вие.На мен много ми харесваха Арабела, Летящият Честмир, Бенджи, Закс и Звездния принц, Децата на Сириус, Синьо лято, Седморката на Блейк.За жалост няма вече такива филмчета и сериали и всичко е компютърна анимация, някак си изкуствено направено.Кажете кои са ви любимите сериали от 80те и бихте ли ги даунлодвали за вашите деца.Благодаря за отговорите. Hug
Виж целия пост
# 1
Ех каква хубава носталгична темичкааа...бих ги свалила за детето си и ще се радвам ако му харесат и на него. И сред моите любими са Синьо лято, Васко Дагама от село Рупча, Войната на таралежите, но и много любими анимационни имах  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
И още:
Призраци в блока
Кукленото шоу

Но и доста анимационни:
Доктор Снагълс
Джейми и вълшебното фенерче
Приказки под шипковия храст
Джуджето Хаяско
Зайчето с карираните уши
Виж целия пост
# 3
Освен по-горе изброените, да не забравяме и:

Господин Тау
Призраци под виенското колело
Чоки
Децата на Чоки

Аз лично бих ги изгледала отново, но незнам дали дребоса ще бъде изобщо впечатлен след време от тях newsm78
Виж целия пост
# 4
Ех каква хубава носталгична темичкааа...бих ги свалила за детето си и ще се радвам ако му харесат и на него. И сред моите любими са Синьо лято, Васко Дагама от село Рупча, Войната на таралежите, но и много любими анимационни имах  Heart Eyes
Освен тези имаше и един сериал  "Летящият Чесмир" с магическите цветя!Сещате ли се?
Виж целия пост
# 5
само да подшушна - дават Васко Да Гама по ТВ България около 13 часа
Виж целия пост
# 6
Мечето Ръкспин  Mr. Green
П.П> и още един ,ама не си спомням името му ,детски сериал Плюшените мечета май се казваше newsm78
Виж целия пост
# 7
Ех каква хубава носталгична темичкааа...бих ги свалила за детето си и ще се радвам ако му харесат и на него. И сред моите любими са Синьо лято, Васко Дагама от село Рупча, Войната на таралежите, но и много любими анимационни имах  Heart Eyes
Освен тези имаше и един сериал  "Летящият Чесмир" с магическите цветя!Сещате ли се?

Абе аз се сетих, ама не помня как се казваше...там миришеха различни цветя и им се случваха различни неща, нали?!? Ама подробности не помня...помня само, че беше много смешно Grinning
Виж целия пост
# 8
И имам бледи спомени от Лъвчето Сонар - куклено филмче, даваха го за лека нощ.
Няма да забравя, как плаках, понеже се беше изгубило от майка си.
Виж целия пост
# 9
Мечето Ръкспин  Mr. Green
П.П> и още един ,ама не си спомням името му ,детски сериал Плюшените мечета май се казваше newsm78
Явно едни и същи филмчета са ни любими  Hug Но онзи беше полски с плюшените мечета и се казваше :"Трите мечета". Едно женско и две мъжки бяха и се разхождаха из гората като за световно. Единия беше много умен, а другия все гладен- вторият ми беше любимия на мен  Flutter
Виж целия пост
# 10
Аааа, и имаше един, ама как ли се казваше  newsm78
Изгубената музика, или нещо от сорта.
Две деца бяха на гости при дядо си в нещо като стар замък, имаше някаква картина с оркестър за класическа музика, пък уж призраци, изчезваха инструменти от картината, децата ги намираха.... Някаква такава фабула  Laughing
Виж целия пост
# 11
Аааа, и имаше един, ама как ли се казваше  newsm78
Изгубената музика, или нещо от сорта.
Две деца бяха на гости при дядо си в нещо като стар замък, имаше някаква картина с оркестър за класическа музика, пък уж призраци, изчезваха инструменти от картината, децата ги намираха.... Някаква такава фабула  Laughing
Да, да този беше много интересен. И май пак чешки. Тия чехи добре се справяха с детските филмчета.
Виж целия пост
# 12
А на мечето Ръкспин му виках Мечето РъкПрък Mr. Green сега се сещам и за Смърфовете...абе и за други ще се сетя newsm78
Виж целия пост
# 13
"Емил от Льоняберя"  рууууууууууууулззззззз  Crazy
Виж целия пост
# 14
Хайди
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия