стийм мот

  • 1 085
  • 9
някой ползвал ли е този уред http://topshop.bg/parochistachka_steam_mop-46820-p.html
нещо му се чудя  newsm78, но искам първо мнения
Виж целия пост
# 1
Свекърва ми вече два пъти го взема от съседката да си чисти вкъщи и казва,че е чудесен. Мъжът ми пък разказва,че се изтрепвали да го купуват. Това е, с което мога да помогна.
Виж целия пост
# 2
Оправи заглавието - СТИЙМ МОП.
Виж целия пост
# 3
аз бях чела в една друга тема във форума за него доста противоречиви мнения имаше ето намерих една тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276034.msg6851561
Виж целия пост
# 4
Силвето_85, мерси за линка. незнам защо на търсачката не ми излезе такава тема.
май няма да се купува  newsm78
Виж целия пост
# 5
Силвето_85, мерси за линка. незнам защо на търсачката не ми излезе такава тема.
май няма да се купува  newsm78

ами какво да ти кажа аз доста се бях навила да си го купя ,но като прочетох че оставял толкова мокро след себе си се разубедих.Прочетох че има и много доволни и в крайна сметка не разбрах на къде клонят везните към по добро или към по лошо и все още не съм си го купила чистя си с моята си стирчица и пак съм доволна  Wink
Виж целия пост
# 6
според мен са пълен боклук тея мопове,заинтересувах се как са в другите страни,ами там са по скъпи и познати мой който ползват отдавна такива пройзводни споделиха че не вършат никакава работа
Виж целия пост
# 7
ами то аз затова не си го купувам.На рекламата изглежда чудесно,но пък да дам толкова пари за нещо което не струва няма смисъл  Naughty
Виж целия пост
# 8
ние сме с ламинат. първо пускам прахосмукачката, а след това минавам с мокър парцал. но ако трябва след стийм мопа да бърша ..... ще ме извиняват. страхувам се от парата да не се развали паркета.
Виж целия пост
# 9
Аз мисля, 4е има къде къде по-полезни неща от този уред, тъй като той е само за паропо4истване, а не се знае дали става и за килими. Мисълта ми е, 4е има подобни прахосмука4ки, които хем сму4ат мръсотията, после може и да си измиеш с тях даже и твърдите подове, и изпереш килима....../ако си навит, де......  Simple Smile/......някой са с пара също.....има ги ве4е и тук мисля-за сухо и мокро по4истване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия