На шопинг в Бургас - скъпо и тъпо!

  • 5 412
  • 58
И през ум да не ви минава да ходите на шопинг в Бургас - особено за детски дрешки. Всичко е много, много скъпо, а и предлагането е малко.
Виж целия пост
# 1
Съгласна съм. Бургас е много смотан град за шопинг, не само за деца.
Виж целия пост
# 2
ами така си е
Виж целия пост
# 3
искам като направят моловете да се напълни с фирми за детски дрехи и да ги видим тия търгаши по главната на кой ще си продават скъпите парцалки
Виж целия пост
# 4
Юли месец купих  от магазина на FOX в  Mола във Варна от намаление трикотажно комплектче за сина ми за 9,90лв. След около седмица се засилих да взема същото за РД на едно приятелче от магазина на FOX в Бургас. Е да, ама цената му, пак от намалението беше 15,90лв. Хвана ме яд и се отказах.
Виж целия пост
# 5
За съжаление е така,скъпо и смотано  Tired
Виж целия пост
# 6
Кажи кой магазин така те издразни, hida.
Виж целия пост
# 7
искам като направят моловете да се напълни с фирми за детски дрехи и да ги видим тия търгаши по главната на кой ще си продават скъпите парцалки
и аз искам, ама едва ли ще стане. такъв ни е пазара тука. едва ли някой ще продава по-евтино като може да продава по-скъпо  Confused а и май всеки нов магазин който правят е по-скъп. като му сложат една лъскава витрина и цените са... #Crazy
Виж целия пост
# 8
Мдам ,така е . Rolling Eyes Сигурно затова се зарибих така с Ларедута. Thinking
Виж целия пост
# 9
Мдам ,така е . Rolling Eyes Сигурно затова се зарибих така с Ларедута. Thinking
Peace
Виж целия пост
# 10
Абсолютно съм съгласна с вас.В неделя бях на шопинг и нищо не си купих.Надявах се че ще има вече нова есенна колекция но уви. А за скъпотията две мнения няма.Добре че са Ларедута и Ягодка.
Виж целия пост
# 11
Добро утро! Аз затове вече пазарувам онлайн! Хем по-евтино, хем и по-качествено .....
Виж целия пост
# 12
Много сме назад в Бургас и май май скоро няма да се оправим........дори и като отворят моловете пак най смотаните дрехи ще са при нас....всички маркови магазини си зареждат първо магазините в страната и каквото остане идва при нас и то на невероятни цени ooooh!
Виж целия пост
# 13
Целогодишно ли е така или предимно летния сезон заради туристите може би?
Виж целия пост
# 14
целогодишно............
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия