Имам болки ниско долу около матката

  • 1 661
  • 8
Имам болки /предърпващи/ ниско долу около матката. Моята лекарка ми каза, че все още не се вижда зародиш!Някоя от вас мамите имала ли е такъв проблем в ранна бременност?В момента пия Нош па и Фолиева киселина. Посаветвайте ме за още нешто!Благодаря предварително! newsm03
Виж целия пост
# 1
  Тепърва ти се нагласят  и разпъват органите, ако има бременност.
Виж целия пост
# 2
В коя седмица се предполага, че си?
Виж целия пост
# 3
Здраве.

Понеже ми беше втора бременност след едно щуреене на новогодишен купон усетих контракция, но докторята твърдяха, че първа седмица не бих могла да усетя контракция. Съответно като родих 3 дена след термина, водите ми бяха тъмно зелени, бебето беше яко преносено (защото и цикълът ми е много нередовен, според мен сбъркаха с 2 седмици).
Виж целия пост
# 4
Ами възможно е, аз имах такива болки до 4 месец.
Успех Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз все още имам болки и контракции. Някои жени сме просто така.
Виж целия пост
# 6
Имам болки /предърпващи/ ниско долу около матката. Моята лекарка ми каза, че все още не се вижда зародиш!Някоя от вас мамите имала ли е такъв проблем в ранна бременност?В момента пия Нош па и Фолиева киселина. Посаветвайте ме за още нешто!Благодаря предварително! newsm03
Първо - ЧеСтИтО за животът, който започва в теб Winkbouquet

Ами така, както го описваш - нормално е.
Тези болки се обясняват с повдигането на матката и разтягането на връзките, при бременност, разбира се  Wink
Имах такива само при първата си бременност, май около 2 седмици някъде продължиха и в края на 1-ви месец мисля, че се появиха.

Не съм приемала никакви медикаменти, но ти се посъветвай с лекар Wink 
Виж целия пост
# 7
I az imah takiva bolki kato zabremeniah. A sa6to i bolki kato tezi koito imam kato mi idva poprincip- dori si misleh 4e ne sam zabremeniala tozi mesec.I pri men ne se vidj ni6to na ehografa no sledva6tata sedmica si vidjh to4icata deto tolkova j iskah:).Aide stiskam palci vsi4ko da e kakto trjbva Grinning
Виж целия пост
# 8
Имах такива болки съвсем до скоро, но честно казано ги имам и преди да ми дойде цикъла newsm78
Дано си вправа и наистина да си бременна, но по- добре си направи тест и изчакай лекарския преглед преди да празнуваш Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия