гинеколог в София, но не за бременност

  • 1 256
  • 7
извинете, ако вече е имало такава тема. търсих, но не намерих.

с проблем съм и бих искала да ме прегледа добър гинеколог. бихте ли ми предложили някого?
Виж целия пост
# 1
Ами погледни в белия списък,тези лекари преглеждат и жени които не са бременни.Успех,надявам се да не е нищо сериозно Praynig
Виж целия пост
# 2
Не знам какъв здравословен имаш, но ти препоръчвам горещо проф. Карагьозов от МД. Не работи със здравната каса, прегледът струва 15 лв, преглежда на колкоскоп и според вен е най-добрият специалист в цяла България в момента що се касае за профилактика и лечение на онкозаболявания. Приемът при него обаче е малко сложен, записването става между 7 и 8 сутринта всеки вторник, записваш се в списък, който после се оставя на регистратура с прегредът започва от 14.00 пак във вторник. По принцип преглежда саво тогава и се влиза по ред на записване, чака се доста. Много е внимателен и със сигуност няма да ти обърка диагнозата, ще ти помогне. Успех Laughing Единтственият недостатък според мен е, че не се занимава с бременни, но ти щом не искаш такъв специалист, значи ще ти свърши работа.
Виж целия пост
# 3
благодаря ви много, момичета. ще прегледам и списъка, защото ми се струва, че няма как да отделя цял вторник за прегледи. все пак и на работа трябва да се ходи Simple Smile
Виж целия пост
# 4
obadi se na barbova-tj me sledeshe prez bremennostta mi;priema i s napravlenij ot zdravnata kasa;v poliklinika polimed e na 5-te kyusheta;neverojtna e!
Виж целия пост
# 5
ако проблема е хормонален Д-р Коларов в АГ,ако е свързано с нещо туморно -Д-р Ботев в онкодиспансера.
Виж целия пост
# 6
Klinika "BRATQ TODOROVI",namira se na 5-te kiu6eta-d-r Ivo Todorov.Mnogo e dobur i vnimatelen.Ima adski mnogo pacientki,ima laboratoriq,4D ehograf,vuob6te mnogo dobro oburudvane.GSM-0888548548.Pregleda e 25lv.Samo da te predupredq,4e ne e s zapisvane.Prosto si 4aka6 reda.Suvetvam te,ako hodi6,da e predi obqd.Nadqvam se ,4e sum ti bila polezna!Jelaq ti uspeh!
Виж целия пост
# 7
д-р Колева
988 52 50
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия