Ясновидци,магове,шамани-обърках се

  • 3 044
  • 9
    Защо са толкова много?Толкова ли е наивен нашият народ,че се втурва да обикаля "по жицата" из цялата страна и да си дава парите?Защо някои вземат толкова много пари,нали уж е дарба от бога?
     Отново се връщам към тия въпроси,защото моя позната наскоро също лудна по една ...(не знам вече как да ги наричам),която разваляла магии.Племенникът на тази моя позната  страда от параноя(по-точно страхува се,че някой иска да го убие),луднало е момчето,не може да се оправи.Въпреки,че самият той е завършил психология,не вярва на лекарите,а ходи периодично да взема тази жена от Добрич и тя всеки път посочва някое място в къщата,откъдето после казват,че изваждали нещо  във вид на снопче,пакетче,или не знам какво... newsm78.Той се поуспокоява за седмица-две и после пак...Не знам какво да мисля,объркана съм,не вярвам,че тази жена има умения.
         Но притеснението ми идва най-вече оттам,че дъщеря ми,която е близка с майката на този болен,толкова е впечатлена и зарибена,че не е чудно лесно да падне в лапите на някоя шарлатанка.Дойте съвет как да й повлияя.
Виж целия пост
# 1
Ужас, и аз се чудя как им се връзват, но може би като имаш някакъв сериозен проблем е лесно да им паднеш в лапите! ooooh! За мен има 2 вида ясновидци - едните с ясно съзнание мамят, за да печелят парички на гърба на наивните, а другите са чалнати и наистина си вярват. newsm78
Кажи на дъщеря си да погледне малко по-трезво и да се усети, че това е пълна безсмислица...въпреки че ако си е наумила, няма да те послуша...
Виж целия пост
# 2
Като се сетя, че преди по Канал 3 имаше една лелка с едни огромни очила, като муха беше. И много и звъняха хора, явно сме доста наивен народ.
За да има и весела нотка веднъж гледах как една девойка звъни на някакъв врач, мъж врачка де. И го пита:
"Добре де, аз имам приятел. Заедно сме от една година, но още не сме спали заедно. Може ли да ми кажете кога ще правим секс?"
А врача седи опулен и казва:
"Е, какво ме питате мене питайте си го него". Laughing Laughing
Виж целия пост
# 3
Аз ще се опитам да подходя към проблема от религиозна гледна точка и по-точно за това, какво съм чела, не искам да ме нападат като някаква фанатичка.Не знам дали вярвате в злото, но имено ясновидците са негов проводник.Те зомбират хората, които идват при тях и ги мамят като им подреждат така нещата, че хората да си мислят, че всичко е ок, после те пак се влошават, за да могат хората да идват при тях отново и отново и така попадат в една мрежа, от която измъкване няма.Дори съм чела за хора, които леко са изчатквали след такива посещения.Ако имате някакви проблеми отидете на лекар /дори и психиатър/, ако сте вярващи се молите, но на гледачки недейте да ходите, защото човек много лесно се подава на внушения.
Виж целия пост
# 4
Аз ще се опитам да подходя към проблема от религиозна гледна точка и по-точно за това, какво съм чела, не искам да ме нападат като някаква фанатичка.Не знам дали вярвате в злото, но имено ясновидците са негов проводник.Те зомбират хората, които идват при тях и ги мамят като им подреждат така нещата, че хората да си мислят, че всичко е ок, после те пак се влошават, за да могат хората да идват при тях отново и отново и така попадат в една мрежа, от която измъкване няма.Дори съм чела за хора, които леко са изчатквали след такива посещения.Ако имате някакви проблеми отидете на лекар /дори и психиатър/, ако сте вярващи се молите, но на гледачки недейте да ходите, защото човек много лесно се подава на внушения.
Съгласна съм! Peace
Освен това крайно време е да разберем, че силата (чрез вярата) е в нас!
(За протокола - православна съм, да не решите, че се увличам по някакви екзотики Wink)
Виж целия пост
# 5
Разбира се,аз съм трезвомислеща,дори много се забавлявах ,когато гледах шоуто "Ясновидци".У всеки човек има интуиция и всеки  може да познае предстоящи събития  до 30 %.Това се опитвам да обясня на тия хора,които впрочем нека си вярват,щом искат,но дъщеря ми е 20 годишна и такмо сега може да попадне на ловки манипулатори.Дори с мъжа ми мислехме да я извикаме тая врачка у нас.Наскоро правихме ремонт,къртихме доста,сменяхме мебели,така че дъщеря ми знае,че всичко е почистено и издухано от праха.Предполагам,че врачката ще се опита да постави нещо зад някоя мебел,за да ни вземе ума.Дали ще се получи-не знам.
 #2gunfire
Виж целия пост
# 6
Към Big Bad Mamma :  езотерика Embarassed
Виж целия пост
# 7
    Защо са толкова много?Толкова ли е наивен нашият народ,че се втурва да обикаля "по жицата" из цялата страна и да си дава парите?.......

Това, че хората си дават парите е най - малкото, което могат да загубят.
За да може човек да защити себе си и близките си от врачки и др.подобни, трябва да ЗНАЕ какво има насреща си.

Вчера си купих една много интересна книга - "Два милиона километра в търсене на любовта", автор Клаус Кенет, изд. Омофор.
Много ценно свидетелство на човек, който е минал през всякакви религии, учения, окултизъм, медитация, йога и т.н.
Прочетете я, marsia, може би ще намерите отговор на въпросите си .

Виж целия пост
# 8
Благодаря ви,хора.Аз за себе си съм сигурна,не се боя,макар че "Нкога не казвай никога".С толкова разновидности-веднъж маг,веднъж шаман,веднъж не знам си кой...Колко са смешни.Всички се обиждат като им кажат екстрасенс,повечето нямат в речника си  дори елементарен запас от думи,но  иначе -маг ThinkingДа не говорим колко наследнички на баба Ванга има #CrazyАко някой е бил излъган от такива хора,нека сподели.
Виж целия пост
# 9
Към Big Bad Mamma :  езотерика Embarassed

Имах предвид точно "екзотика". Преднамерено  Wink Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия