ДЕТСКА КУХНЯ В ОВЧА КУПЕЛ ?

  • 6 388
  • 25
Здравеите ,

от скоро съм в квартала и незнам има ли някъде детска кухня.
Виж целия пост
# 1
Това са координатите на кухнята майка :
Детска кухня “Витоша”
ул. “Белмекен” №13
Тел. 02/ 955 52 40 може да ти дадат точна онформация  Peace
Виж целия пост
# 2
Зависи в коя част на Овча купел аз зная за тази.
Детска кухня
кв. Овча купел (старата част)
ул. 681 № 5 (в оздравителна детска ясла №66)
тел. 955 55 79

http://www.bgmaps.com/tpl/map.asp?tplname=mamma&key=dk34
Виж целия пост
# 3
Благодаря Ви. Ами не знам мисля, че съм в първа- Thinking - бл. 403, близо съм до Монтевидео.
Виж целия пост
# 4
biliana*и аз не познавам до толкова квартала, но ул. Монтевидео е близо до тази ясла за която ти писах на няколко спирки с автобус 73.Хубаво е да провериш, обаче дали в детските градини, които са ти в близост няма кухня.Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Благодаря.  Grinning
Виж целия пост
# 6
Здравей,детска кухня има точно срещу детския кът Макдак,това е в Овча купел 1.А иначе има в 84ОДЗ,което е в Овча купел2
Виж целия пост
# 7
Много Ви благодаря "МИРО И ПОЛИ". Тези двете места ме устройват. А дали знаеш там трябва ли да се записваш от по - рано и какво са условията, по колко бурканчета се носят. Или нещо друго, за което се сещаш, пиши. Още веднъж благодаря!
Виж целия пост
# 8
Аз записвах малката когато беше на 4 месеца в кухнята майка( с идеята да вземам от тази в ОК 1 - срещу Мак дак), за да ми излезе реда когато стане на 10 месеца Crazy.Така и не  ползвах услугите на кухнята и преотстъпих   на една позната мама.Нямам впечатление  от кухнята.Тази в   старата част на ОК - в яслата ти е много далече.
Виж целия пост
# 9
Ох! ooooh! Значи на всякъде е едно и също.
Ние преди да се преместим бяхме в Надежда, там също се записах, когато малката беше на около 2-3  месеца и ми излезе рeда, чак когато стана на 11месеца.Надявах се, че няма отново да се сблъскам с тези неща.Голяма не оправия е .На мен даже ми е по - удобна тази в 84 ОДЗ, защото сега ходим там на детска и когато се роди бебето ще ми е по- удобно там, поне така си мисля.То има още време до тогава, но аз проучвам нещата, за да се насоча какво да правя.


Виж целия пост
# 10
Има и частни кухни , които имат пунктове в квартала или пък  с доставка по домовете.
Виж целия пост
# 11
Има и частни кухни , които имат пунктове в квартала или пък  с доставка по домовете.

velmar можеш ли да ми кажеш има ли частна кухня в Овча купел 2 и къде се намира.Предварително благодаря  Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 12
Цък.
Виж целия пост
# 13
Здравейте,
точно тази тема търсех, но видях, че информацията е стара. Исках да попитам дали някой има по-нова информация за кухните в новата част и къде е кухнята майка. Другата седмица ставаме на 7 месеца и вече е време да се запишем, но скоро ще се местим в Овча купел и ми трябва детска кухня там (в района на Билла или приблизително там).
Мерси много предварително на всички!
Виж целия пост
# 14
Здравейте,
открих тази тема във форума http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=327549.0, но тя е от 2008г, и не знам дали информацията е актуална, затова исках да помоля, ако някой може да ми каже къде в кв. Овча купел има детски кухни и къде са кухните- майки, където трябва да се подаде молбата, защото малкият е на 6 месеца и скоро ще се местим там, а нямам никаква представа от квартала.

Много благодаря на всички, предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия