Какво бихте направили?

  • 2 572
  • 49
Какво бихте направили ако учителката в детската градина ви каже, че трябва да отидете да чистите в градината, за да вземат детето ви там? Към кого трябва да се обърнете?
Виж целия пост
# 1
Ама това като условие ли ти го дадоха?
Ако детето ти е вече записано, просто им кажи да си гледат работата!
За коя детска градина става въпрос?
Виж целия пост
# 2
Мисля ,че на много майки са им поставяли далеч-далеч по сериозни изисквания ,за да приемат децата им в градината.Ако нямаш здрави нерви да се оплакваш по институции и да чакаш от  hahahaумрял писмо-отиваш да изчистиш и се оправяш.Ако ти стиска и имаш мерак да ходиш по мъките в търсене на правата си-отиваш в общината и се оплакваш на когото трябва ,после евентуално чакаш нещо да се случи ...чакаш-чакаш-чакаш ...През това време ,друга майка е поизчистила и детето и се е наредило. ooooh!
Аз лично бих почакала  hahahaот умрял писло т.е.бих се заяла и вдигнала скандалче ,после в общинката и така......
Виж целия пост
# 3
Да, детето е записано, даже миналата година беше в същата детска градина, тоест това му е втора година.
Това за почистването на градината ми го дадоха като условие за след ваканционно гледане.
Виж целия пост
# 4
Мисля ,че на много майки са им поставяли далеч-далеч по сериозни изисквания ,за да приемат децата им в градината.Ако нямаш здрави нерви да се оплакваш по институции и да чакаш от  hahahaумрял писмо-отиваш да изчистиш и се оправяш.Ако ти стиска и имаш мерак да ходиш по мъките в търсене на правата си-отиваш в общината и се оплакваш на когото трябва ,после евентуално чакаш нещо да се случи ...чакаш-чакаш-чакаш ...През това време ,друга майка е поизчистила и детето и се е наредило. ooooh!
Аз лично бих почакала  hahahaот умрял писло т.е.бих се заяла и вдигнала скандалче ,после в общинката и така......
И аз така #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 5
Звучи абсурдно.
Друго би било, ако има апел към всички родители да помогнат в почистването на детската градина като доброволци.
Тогава, ща не ща, бих се включила.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ама това сериозно ли? Къде е тази градина? ....да отида да почистя Joy
Виж целия пост
# 7
А какво точно значи следваканционно гледане? newsm78
Виж целия пост
# 8
А какво точно значи следваканционно гледане? newsm78
и аз се зачузих за това-нали детето просто преминава от първа група във втора...и така после трета група.Не ми я ясено нещо май с това следваканционно  гледане  newsm78
Виж целия пост
# 9
Наскоро една позната ми каза,че нейният мъж ходил да чисти двора,да боядисва врати и прозорци и още един куп неща направил човека,за да вземат племенникът му в градината.
Виж целия пост
# 10
Е вече съвсем започнаха да прекаляват  Twisted Evil Чудя се защо лелката от яслата да не дойде да изчисти моето работно място newsm78 Свръхтърсенето на свободни места води до своеволия - то не бяха почерпки и рушвети, а сега пък и чистене...
Виж целия пост
# 11
Аз бих вдигнала голям скандал и може да се обърна даже към някоя медия да направят репортаж за това''изнудване''
Виж целия пост
# 12
Чистачки ли си нямат?
Не съм скандалджийка, но такива наглости са способни максимално да ме изнервят. Бих тръгнала да се разправям с тях, не да чистя. Не че ми пречи да им почистя, ако са толкова закъсали или ако дружно родителите са го приели като решение, ще го направя без проблем, ама да ми поставят такива просташки условия -  Naughty Naughty.
Виж целия пост
# 13
Наглостта няма край. Чудя се докъде ли ще стигнат?
По въпроса, не бих отишла да чистя. Има си персонал за тази работа, а това, че ги мързи си е техен проблем!
Виж целия пост
# 14
Звучи абсурдно.
Друго би било, ако има апел към всички родители да помогнат в почистването на детската градина като доброволци.
Тогава, ща не ща, бих се включила.  Mr. Green
Подкрепям.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия