Да се изцеждам ли по време на стачката?

  • 429
  • 7
Аз и в другата тема споменах, но отварям нова, за да получа  конкретно съвет. Значи от вчера сутринта Емата нищо не яде, дърпа се, извива се, реве, не иска да суче и това е... Ще да е стачка май, защото през нощта яде...  Thinking Та мисълта ми е да се изцеждам ли аз или не, защото хем ме е страх от мастит, хем от това да не намалее кърмата.
И още нещо - абе това дете как може така съвсем пък нищо да не иска да яде?!  Shocked Да не ми заслабне сега?  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Изцеждай винаги, когато гърдите се препълнят и изпитваш дискомфорт. Щом суче вечер и когато е сънена, няма страшно. Обикновено стачката минава за 2-7 дена, та няма да ти пострада лактацията (нито теглото на Емата) Wink
Виж целия пост
# 2
Обикновено стачката минава за 2-7 дена, та няма да ти пострада лактацията

Мислиш ли...  Thinking Защото не мога да си представя как три-четири дни ще яде само нощем, а гърдите ми после ще произвеждат достатъчно, за да започне пак да яде 6-7 пъти на денонощие?!  Rolling Eyes  Confused
Виж целия пост
# 3
Мхм, тя ще си навакса, не се бой. Е, ако ти се занимава - цеди, запаси, туй-онуй, но иначе - даже евентуално да намалее, като мине стачката, за 1-3 дена ще се възстанови, като започне пак да суче редовно.
Виж целия пост
# 4
Абе ич не ми се занимава...  Rolling Eyes То сега пробвах да изцедя - само 60 мл...  Crazy Дали намалява или просто с цедене само толкова може?! То ще си покаже...  Rolling Eyes Мерси!  Wink
Виж целия пост
# 5
Зъхи,

минах през подобно чудо когато Елица беше колкото Ема. Непрекъснато се въртеше и кокореше и не искаше да суче сутрин. Ядеше чак като се изтощи към обед. Понякога се цедях, но тъй като тя шише не искаше, все ме беше страх да не огладнене а аз да нямам Cry Та изцеждах по малко.  Гледах да я накърмя сутрин рано докато е още сънена. А също като заспеше на обед я кърмех. Даже преди да се събуди от следобедния сън лягах тихичко до нея и пак я хранех. Абе като спи не отказва  папу, но будна ли е неще. Не искам да те отчайвам ама при нас това продължи над 20 дена Cry
Но Ели пак си беше наддала нормално Grinning
Виж целия пост
# 6
Споко бе,и аз толкова изцеждам(от двете),и то едвам-едвам Simple SmileПросто с цедене - толкоз Rolling Eyes И ще видиш,че колкото и да продължи стачката,пак ще е наддала повече,отколкото смяташ Laughing
Виж целия пост
# 7
Според мен Зъхи, трябва да изцеждаш, щом не яде. Ако стачката продължи n брой дни, на n+1 ден да почне да се храни пак с добри порции, а не да чака незнам колко дни да се регулира лактацията. Че току-виж й се показало нослето иззад "малките" бузки. Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия