Искам да кажа БЛАГОДАРЯ!!!!!!!

  • 1 741
  • 32
 Simple SmileЗдравейте отново. Искам да благодаря на всички, които ми вдъхнаха надежда, че забременяването е възможно и малка след края на М. Ще си имам бебе. Направо не мога да повярвам. В момента имам толкова много въпроси към всички, че сигурно ще Ви досадя Simple Smile. Но най-важния е, тъй като все още не съм посетила гинеколога си, дали може да има проблем ако съм вземала антибиотик. Бях болна от гнойна ангина и не знаех за бременността. Благодаря предварително за отговорите. И се извинявам, че скоро пак ще питам, тъй като ми е за първи път
Виж целия пост
# 1
Честито!!! Ако си го пила 4-5 дни, мисля че няма проблем. Но питай и док! Аз в началото (първите 10 дни от зачеването) пих някакви хапчета за сърце (3 дни), защото имах сърцебиене и ходих на док - той ми ги изписа. Но после, като се сетих, че бебчо може би е станал, веднага ги спрях. В моя случай не се отразиха на бебето.
Виж целия пост
# 2
Честито   bouquet
Лека и безпроблемна бременност  Hug
За въпросите ти свързани с антибиотика най-добре се консултирай с лекар
Виж целия пост
# 3
4естито  bouquetКато отидеш на гинеколог кажи какьв антибиотик си пила,попринцип малко лекарства са позволени.
Виж целия пост
# 4
Честито и не се притеснявай всичко ще е наред  bouquet
Виж целия пост
# 5
Честито и лека бременност!  bouquet
За антибиотика се консултирай с гинеколога си. Hug
Виж целия пост
# 6
Честитка и от мен пожелавам ти лека и безпроблемна бременност,за антибиотиците мисля че няма проблем,ама за твое успокоение иди скоро на  доктор и го питай  Peace
Виж целия пост
# 7
Честита бременност  bouquet Нека е много лека и щастлива!
Виж целия пост
# 8
Малко са лекарствата които биха навредили на бебето в такъв ранен етап.Природата си знае работата и пази бебето когато ние още не подозираме за съществуването му Peaceлека и спокойна бременност  bouquet
Виж целия пост
# 9
Честито и от мене.За да не повтарям момичетата преди мене ще ти пожелая само лека и безпроблемна бременност и на финала едно здраво бебче. Hug
Виж целия пост
# 10
Честито!!!
И спокойно, не е навредил АБ, ще си имаш чудесно бебче.
Виж целия пост
# 11
Честито душа Hug
Виж целия пост
# 12
  bouquet честито и се пази много Hug
Виж целия пост
# 13
  bouquetЧестито,за всички притеснения питай доки,той знае най -добре  Peaceлека бременност и прекрасно  ylinfantна финала Hug
Виж целия пост
# 14
Честито и от мен.Лека бременост и на финала здраво и силно бебче.За АБ се консултирай с доки,въпреки че в в началото на бременността е малко вероятно да навредят,тъй като още не се е образувала плацента.  bouquet Hug baby_neutral
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия