Интересно

  • 2 770
  • 73
При мен първата бременност беше 'перфектна'-без гадене и повръщане.Втората- първите 3м с обичайните за бременността неразположения Sad
Хайде да видим вие как сте били Hug
Виж целия пост
# 1
е само една е моята бременност( за сега Sunglasses),не съм повръщала Peace
Виж целия пост
# 2
И аз за сега имам само една бременност.Не съм повръщала почти - за девет месеца 3-4 пъти и то от преяждане  Crazy Но иначе в началото ми ставаше лошо.
Виж целия пост
# 3
Имам едно дете-момиче. В началото само ми се гадеше, но не съм повръщала.
Виж целия пост
# 4
И аз има само едно дете - момче...не  съм повръщала нито веднъж.
Виж целия пост
# 5
Това ми е трета бременност. Първата приключи някъде в 10 седмица. И трите пъти нито веднъж дори не ми се е гадило. Явно си е до организъм, може и наследствено. Имам брат. Майка ми казва, че също не е разбрала какво е това да ти се гади по време на бременност.
Виж целия пост
# 6
С втората, гадеше ми се и повръщах много, родих момиче.
Виж целия пост
# 7
И с двете бременности съм била ОК - нито ми се е гадело, нито съм повръщала (е, изключвам един момент от втората бременност, когато преядох с кисели домати  Sick  Laughing) и имам две момчета. Не знам да има някаква връзка де...
Виж целия пост
# 8
За сега имам една бременост и родих момиченце.
То повръщане ли беше , то чудо.Първите 3м. пиех вода и повръщах.Общо взето се чуствах доста неразположена.
Виж целия пост
# 9
И с двамата до края ми се гадеше и повръщаше, иначе нямах други проблеми и родих лесно.
Виж целия пост
# 10
Имам момиченце, гадеше ми се първите 4 месеца, но рядко повръщах.
Виж целия пост
# 11
само едно дете имам - момиченце и не съм имала неразположения Peace
Виж целия пост
# 12
и с двете при  бременности /първият път-момиче,вторият път-момче/не съм имала гадене и повръщане Peace
Виж целия пост
# 13
Имам една дъщеричка. Доста ми се гадеше и повръщаше, бях и в болница на системи.
Виж целия пост
# 14
Едно дете имам- повръщах и ми се гадеше до около 3 месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия