Италианска следваканционна

  • 18 755
  • 312



Предишните ни теми :

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,
Част 41, Част 42, Част 43, Част 44, Част 45, Част 46, Част 47, Част 48, Част 49, Част 50,
Част 51, Част 52, Част 53, Част 54, Част 55, Част 56, Част 57, Част 58, Част 59, Част 60,
Част 61, Част 62, Част 63, Част 64, Част 65, Част 66, Част 67, Част 68, Част 69, Част 70,
Част 71, Част 72, Част 73, Част 74, Част 75, Част 76, Част 77, Част 78, Част 79, Част 80,
Част 81,Част 82
,Част 83

Виж целия пост
# 1
 Peace
Виж целия пост
# 2
Момичета, привет.
Нахлувам в темата ви с една молба.
След седмица ще съм в Рим за 3-4 дни и ще съм благодарна на всякакви препоръки за хубави места за нощен живот(барове, ресторанти, клубове), а и за дневен - някъде, където да седнеш на по кефе или нещо за хапване.
Предварително благодаря на всички Hug.
Виж целия пост
# 3
Пу 8ма!

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1230065

Сърфлайн, не бих могла да съм ти от голяма помощ!Всъщност мисля,че за момичетата ще е по-лесно и ако кажеш горе долу къде ви е хотела  Peace

Наоколо съм  Crazy

ПП Забравих да БЛАГОДАРЯ ЗА ТЕМИЧКАТА   bouquet

Виж целия пост
# 4
Уф, мислех да сложа адреса на хотела и съвсем изтрещях. ooooh!

Via della Giuliana 72
 00195 Rom
Виж целия пост
# 5
Хоп и аз да се запиша,
Благодарим от сърце,за новата теми4ка,макар 4е  досаждам да някой тук.

Сърф аз не мога да ти дам инфо,просто защото не съм в Рим,макар и да бях преди 2 дена там,не помня ни улици ни имена на дискотеки.Сори  Peace


4удя се тази девоика от другия форум подробно е описала 4е "в Рим нямало нощен живот нито пък хората можели да се забавляват" това беше цитат,а един друг форумеец пък и отговорил 4е ако иска забавления трябвало да иде към Бреша....4есно казано най лукс дискотеки наистина са тук,(в моито село,тъй като зоната на лаго ди гарда е ВИП),ама моми4ето ако няма поне Ламборгини хи4 да не се мярка в моя район...Ау ау ау,аз се 4удя,като и липсват дискотеките като Ялта и Брилянтин що не си стой в София,след като за нея Италия е закостеняла държава и  не е готова за промяна на манталитета защо е дошла в Италия?Аз видях профила и ,и там имаше линк към семейната фирма,("Аутоскуола в София),пак питам защото съм тъпа и упорита :Защо е в Италия?След като я мислели за АНГЛИ4АНКА,защо е тук?
Да спомена 4е Ялта и Брилянтин паста да ядът пред :Диор;Малеми;Конвенто;Л'Арт; дискотеката на ЛЕЛЕ МОРА."Сесто сенсо ".

 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 6
Хайде и аз да се боцна в новата тема .
Виж целия пост
# 7
Аз да попитам: Вси4ки ли сте в Италия, заЩото мислите, 4е това е най_страхотната държава на света и няма по_добро място за живеене?
Виж целия пост
# 8
Ъф корс нот.
Най-доброто място за живеене е Ъпър ийст сайт ( Манхатън).  Mr. Green

Виж целия пост
# 9
чао и от мен!
с променен профил , ама аз съм си такава-обичам промените.
дори и аз напоследък се промених -"пиша като луда"....аз,която хич не обичам да пиша..
пиколина,кой ти е казал,че мислим ,че италия е най-свестната страна. Според мен спора беше м/у  ит. и бг. И тука никой неможе да ме убеди в противното.
както вече казах, навсякъде има проблеми-аз мислех ,че напр. Швейцария е супер,ама не е така.
според мене по-важното е в каква социална група се намираш, и колко пари имаш.Преди тях обаче винаги поставям,що за човек си...
Днес, цял ден обвивах тетрадки и учебници... Laughing  #Crazy Laughing
Виж целия пост
# 10
мили мами, моля помогнете ми!отивам в милано по работа .трябва да открия една фирма чиито адрес е via cevedale 7 молбата ми е да ми направите маршрут от ма4акини с метро.например от ма4акини(или макиа4ини не си спомням как се казваше)едикоя си линия в едикоя си посока,за да мога да се отравя.хиляди целувки и благодарности на отзовалите се Peace
Виж целия пост
# 11
Аз да попитам: Вси4ки ли сте в Италия, заЩото мислите, 4е това е най_страхотната държава на света и няма по_добро място за живеене?

Явно 4е въпросът е насо4ен към мен: Някъде в моят пост да 4етеш 4е Италия е най страхотната държава и 4е няма в света по добро място за живеене???Въпроса е съвсем друг.При условие 4е мислят моми4ето за англи4анка а тя явно не може да свикне в Италия и все съпоставя БГ с ИТ,интересно ми е да нау4а защо е дошла в ИТ ?В по горните и постове про4етох,заядливият и отговор към един форумист: "4е няма намерение да нау4ава езика,и виж ти едва ли не италянци да нау4ат англиски".У4удвам се .

Та да ти отговоря : за мен абсолютен фаворит в моята класация е Лас Вегас и после Австралия.Но кои знае някои ден и това може да стане  Peace Peace Peace
В ИТ се намирам по простата при4ина 4е съпругът ми е италянец,но ако съдбата реши можем и да се преместим(ако преместят него по работа).Аз съм комплект с него и детето ми.  Peace Peace
Виж целия пост
# 12
Аз да попитам: Вси4ки ли сте в Италия, защото мислите, 4е това е най_страхотната държава на света и няма по_добро място за живеене?

Често ми се случва да чета този форум, живея и аз в Италия, но не пиша тук...Омъжена съм ( при това достатъчно дълго!) не за италиАнец, а за българин!По стечение на обстоятелствата се преместихме преди години да живеем тук.Страната е наистина красива,хората след първоначалната си резервираност (нормално!), те приемат ако се убедят, че си стойностен човек.Спокойно е,но си остава носталгията и по България...С което искам да кажа, че всеки от нас е направил своя избор и не е необходимо да оплюваме нито страната, в която сме родени и израснали, нито тази която ни е приела като свои граждани.
Забелязах, че тук пишат и някои снобки (за щастие са една-две, те си знаят кои са  Mr. Green,много горди от факта, че живеят с италианци). Струва ми се, че даже едната се подвизаваше преди време в друг италиано-български форум  ooooh!...И много се дразня, когато чувам да се говори непрекъснато срещу България.Но скъпи момичета, нима забравихте откъде идвате?И откъде са ви корените?Не съм сигурна, че всички са израснали в центъра на София, а и виждайки нивото на владеене на правописа на някои .... Mr. Green Подсказвам: има бутонче Проверка правопис  hahaha
Извинявам се на останалите момичета, които имат доста добри постове, а и винаги има какво да се научи от тях   bouquet
Приятна вечер на всички!
Виж целия пост
# 13
Оспите , аз съм израснала на пъпа на София до централна пожарна на Екзарх Йосиф , но смея да твърдя , че не ми липсва изобщо .
Като изключа една приятелка и една леля друго там вече нямам .
Така , че дори и да се върна един ден да живея в Б-я едва ли ще съм щастлива .
Аз съм щастлива и доволна от начина си на живот с любимия човек и малките ни слънчеви деца ,
 а на къде ще ни духне вятъра не се притеснявам изобщо .
Живи и здрави да живеем пък ще видим , какво ще ни предложи съдбата по напред .
Виж целия пост
# 14
Здравейте момичета,попаднах на това:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301675.0
  bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия