Любимата ви тема

  • 2 801
  • 41
Не знам дали има вече такава тема. Но ми хрумна, че може би ако не всеки, някои от вас си имат любими теми във форума. Ето че, едва появила се, темата за старите писма започна да ми става вече любима, харесва ми какво споделят съфорумките там, абе едно мило ми става... и с други теми е така, например онази на Кроасания за любимите мисли от книги и стихове, с които живеем, други пък просто ме развеселяват- като тази например. Интересно ми е кои са вашите любими темички.
Виж целия пост
# 1
Няколко са ми любимите теми - Обичате ли стихове?, 17 мига от пролетта, темите за муньовците и за словесните изцепки също...
Виж целия пост
# 2
Няколко са - първата тема за муньовците, "Слагате ли шапчица?", фотографската...
Имаше и една тема за една вана преди доста време. Няма втори подобен хумор!
Виж целия пост
# 3
Малко се дублирам с Еster: 17 мига от пролетта, темите за муньовците + тези за свекървите, и смешните - за това кой какво се изцепил, най-смешните имена. С огромен интерес следях и темата на Мая в ДиС (Драмата на една майка), много положително е как толкова добри хора обединиха сили и безкористно я измъкнаха от трудното положение в което беше.
Виж целия пост
# 4
Стиховете, музикалната и споделетската ...за другите нямам време
Виж целия пост
# 5
17 мига.....
Виж целия пост
# 6
"Покажете си...."
и "Конкурс за грим"
Виж целия пост
# 7
Ето тази, веднага ми стана любима: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=327812.0

и пчеларската в Хоби.
Виж целия пост
# 8
" 17 мига ......" ," Спамо- чата " в Клюто разбира се Wink
Виж целия пост
# 9
Темата за МИЛОТО  Joy  не се бях смяла така отдавна , искренно се забавлявах
Благодаря на всички , които са допринесли за развитието и   bouquet
Виж целия пост
# 10
Нямам любими теми.
Или още не съм открила "МОЯТА ТЕМА".
Според настроението , един ден ме кефят едни, друг ден други. Или пък може би просто много бързо ми омръзват, не знам.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
     Любими теми са ми тези,в които пишат любимите ми потребители. Има хора тук,които не познавам,не съм виждала дори на снимка,но са ми близки и обичам да ги чета.  Laughing
Виж целия пост
# 12
Крилати(ала безмоторни) форумски фрази, мисли, сентенции...
Любими откъси, мисли и пасажи от книги, стихове, с които живеем
Покажи ми красота.
Кои са любимите ви художници?

Тези са ми фаворитите. Иначе си живея в Споделете.
Виж целия пост
# 13
Доста от вече посочените теми са ми любими, някои само чета без да се включвам, но най- на сърце ми лежат Меломанската и Споделете.

п.п. Забравих двете теми на Шанел със стихове за майката и бащата.
Виж целия пост
# 14
Темата за Ларедут!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия