Булсатком и наградата им от турнето на "Комиците"

  • 4 284
  • 45
Някой от вас , ходил на това турне, получи ли такава награда?
Ние като ходихме, ми пъхнаха някакви талончета за участие в томбола в ръцете и аз послушно ги попълних и пуснах в една кутия, само дето каквато съм шматка, в бързината хич и не видях за каква награда се боря Blush
Вчера вечерта ми се обади един младеж и учтиво ми съобщи, че съм спечелила награда. Аз, каръкът? Награда? "Не мога да повярвам!"- казвам не толкова развълнувано с най-кадифения си глас, понеже вече подозирам, след толкова теми за зимами по телефона, че може да съм поредната шаранка. Ама не, оказва се ,че пИчеля оборудване за Булсатком (голяма награда- няма що  Crossing Arms) и момъко ме пита, искам ли да дойдат да ми  го инсталират, щяло да ми струва 15 лв. Почна да ми обяснява за някакви договори от 18 месеца, такси месечни, първия безплатен. Явно чинията и приемника излизат безплатно, а те са близо 70 лв. иначе. Леко разочарована му казах,че ще помисля... Всъщност не съм сигурна,че искам да се вържа към Булсатком, а ми е интересно,ако не го направя ,ще ли ми дадат наградата ,когато си реша, тогава да си инсталирам пакета и да си платя петнайсето лева  newsm78 Има ли такива печеливши сред вас?
Виж целия пост
# 1
За наградата не знам нищо.
Само да кажа, че на нас, дето не сме получили награда, инсталирането на Булсатком-а ни струваше 15 лв. Чинията и устройството бяха безплатни, 2 месеца пълния пакет+HBO за 12.80 (или по-малко не помня точно  Embarassed) и от там нататък - който пакет си преценим, него плащаме.
Та не разбрах ти какво си спечелила всъщност  Thinking
Виж целия пост
# 2
Хахах, като гледам, направо съм ударила кьоравото Joy
Виж целия пост
# 3
А-а-а и ние спечелихме такава "награда!" Най - интересното е, че спечелихме и аз и съпруга ми! Невероятен късмет Mr. Green
Според мен тия от Булсатком за взели всички бележки и звънят наред, за да зарибяват хората. Значи звъни ми вчера една девойко, от скрит номер и започва да обяснява, че съм спечелила награда. Аз първо също като теб помислих, че е телефонна измама, но после разбрах за какво иде реч..
Та значи "наградата" била безплатно оборудване + договор за 2 години, с такса от 12 лева на месец /само първия безплатно/ и 15 лева такса за монтаж. Направо паднах, че то такива са условията и ако направо отида в офис на Булсатком.
Това си е жива подигравка. Да взема да се оплача няма да е зле, ама още се чудя дали да пиша на "Комиците" или направо да сигнализирам в Комисия зя защита на потребителя.
Така ние имаме двоен късмет. Сега чакам да звъннат и на детето Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Мда, и аз допуснах, че нищо чудно да звъннат и на милото. Какво ще се правим такива наградени, направо не знам. Наистина си е подигравка тази награда. Подигравка бяха и билетите с места за летния театър в Стара Загора, особено тези,които се падаха срещу дървета.
Виж целия пост
# 5
     Честито на спечелилите и наградените! Аз си  мислех да минаваме към Булсатком,защото местната кабелна телевизия от една седмица спря да излъчва БТВ. (много пари им търсели от телевизионния канал,нереална била таксата). Но сега като прочетох тази тема,май ще се разминем с Булсатком,ама че тарикати били!  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
 Thinking Дали са тарикати - не знам. Може да е някакъв техен си трик, за да хванат колкото може повече абонати.
Не искам да им правя реклама, обаче на мен условията, които предлагат като цени-качество и програми ми допаднаха. Доволна съм за сега. Двата промоционални месеца минаха. Започна третия.  bowuu
Виж целия пост
# 7
гледай ги тия от булстаком каква далаверка са си спретнали
Виж целия пост
# 8
И аз вчера бях един от щестливците спечелили " награда " от Булстатком .
Виж целия пост
# 9
И аз вчера бях един от щестливците спечелили " награда " от Булстатком .
Мисля, че трябва да вдигнем банкет по този повод.  Tada А ти нави ли се да се възползваш от така предложената ти награда.
Аз всъщност заради LCD-тата се навих да участвам в томоболата. И тениска не бих отказала, ама ей ме на- щастлива притежателка на пълллно оборудване Blush
Виж целия пост
# 10
Аз изобщо не попълних талончетата - без да го печеля го имам и с нетърпение чакам да ни свърши договора  Twisted Evil А за представлението в Стара Загора  ooooh! . Бяхме под дърветата и някакво животно / скрипя / нахапа дъщеря ми и етърва ми в първите 5 минути след започването , та Бърза помощ , та стояне до края прави ...... Whistling
Виж целия пост
# 11
Сега чакам да звъннат и на детето Mr. Green

А, ще звъннат и на него... при нас се обадиха на мен, мъжа ми и големия син Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Мдааа всички печелят...да станат абонати. И аз бях много възмутена, попитах няколко пъти обадилият ми се младеж какво печеля всъщност, ако не искам договор, или ако го прекъсна. Тъкмо се оглеждах за цифрова телевизия и бях разгледала подробно сайтовете на Булсатком и ITV partner - такива условия предлагат и 2те фирми, без да 'печели' от томбола (при конкурентите им даже договора е 1 година, след което си купуваш оборудването за 5лв)

Преди няколко дни и аз пуснах такава тема, бях бясна, че ни мислят за балами:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324840.msg8426965#msg8426965
Виж целия пост
# 13
Оле, вярно,че е имало тема, ама кой да види. Съжалявам, но на 25-ти аз още хал хабер не съм имала за тази томбола. Защото в Стара Загора концерта беше на същия ден. Това значи ли, че при вас са изтеглили наградите по-рано? Не знаех,че за всеки град отделно я правят тази томбола  Thinking
Виж целия пост
# 14
http://forum.bulsat.com/viewtopic.php?p=43708&sid=7acc75e568 … 057226eb28fa293d5
 Thinking
Особено ме озадачи следното: 11)    Тегленето на наградите 150 фланелки и 750 оборудвания за цифрова телевизия „Булсатком”,
 ще се извършва в продължение на 30 работни дни преди 15 Октомври, като се изтеглят по 50 участника дневно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия